Přejít na obsah

Octavia TDi


Doporučené příspěvky

To mi neřikej. Do města je 1.2 MPIčko, tohle musí pohodlně zvládnout i dlouhou cestu. Zas nebuď rozežranej z toho tvýho žihadla :)

Já jsem v tom neseděl a ani nemám zájem, ale věrim tomu, že to pujde na "dračku". Těch plastů je škoda, za ty prachy bych chtěl víc.

Docela se bojim, že nám brzo přistane nějakej Rapid v práci. Octavie dosluhuje.

Odkaz ke komentáři

žihadlo nemam nekecej :D, je to i na dlouhe trasi ma to krasnou spotřebu na dalky 5,5-6 a mesto pri 6 jo a ma to start-stop porotze na krzizovatce po vyrazeni jsem se zlekl ze to chciplno a vono to zhaslo a na maxi-dotu psalo system start-stop, po opetovnem seslapnuti spojky se nastartovalo, dalsi co me vadi rad vidim teplotu, bohuzel tu je jen kontrolka po zapnuti klicku modra tz,ze je studeny motor a pri po prehrati blikne cervena...

Odkaz ke komentáři

Za start-stop bych si nikdy nepriplatil. A ten budik na teplotu chybi uz v hodne autech. Musi se šetřit :)

Docela by mě zajmalo, jak ti to dá vědět, že máš špatnej termostat a voda se ti neohřeje. Asi nezájem o takový věci.

Mimochodem, nevíš rozteč a ET tech hliníků co na to dávaj? Rozteč bych typoval 5x100, podle informací co mám.

Odkaz ke komentáři

običejny zimní sevis za 99,-

 

Na tady to jsem byl:

 

Za pouhých 99 Kč získáte jistotu, že se na Váš automobil můžete spolehnout, ať v zimě pojedete kamkoli.

 

Zimní prohlídka obsahuje:

 

kontrola stavu pneumatik včetně rezervy

kontrola množství motorového oleje, přip. doplnění*

kontrola množstí brzdové kapaliny, příp. doplnění*

kontrola stavu čelního skla

kontrola podvozku (výfuková soustava, brzdové trubičky, ochrana proti korozi)

kontrola funkce stěračů a ostřikovačů, příp. seřízení a doplnění kapaliny do ostřikovačů*

kontrola těsnosti a stavu chladící soustavy

kontrola funkce osvětlení

kontrola stavu akumulátoru, očištění pólových vývodů

promazání závěsů a zámků dveří

kontrola množství a koncentrace kapaliny v chladící soustavě, popř. doplnění*

platnost emisí a STK, lékárničky a povinné výbavy

kontrola funkcí (řízení, spojky, elektrické výbavy), popř. zkušební jízda

 

zjistily mi slabou baterku ale to mam tim popojiždenim po meste musi vyjet nekde dal :D

Upraveno uživatelem libor.kratas
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Líbí se mi, jaká se tu kvůli výměně čelního skla rozvinula diskuse ... . Má zkušenost je taková, že mi nikdy nikdo nenutil "zalepení" skla, vždy se sklo měnilo. Ano, vím, že výměna skla má svá rizika, ale stejně to sklo je po nějaké době  a porci kilometrů "osekané" a poškrábané, navíc u staršího auta se už začíná i odlepovat, takže vždy výměna. Mě tedy ca 1000,-kč/rok a spoluúčast 1000,- nezabije, takže sklo mám pojištěné a měním, když je potřeba. 
    • bigfavo vaša objednavka je už pripravena a zajtra ju posielam
    • tak potom si treba nastudovat, ze kedy sa opravuje a kedy meni a ked s tym ides do servisu, tak predsa zhodnotia, v akom je to sklo stave a navrhnu nejake riesenie. ci co len tak niekde das auto s tym, ze netusis, co sa s nim bude diat? to pochybujem.
×
×
  • Vytvořit...