Přejít na obsah

Pipinova OIRS


Doporučené příspěvky

Už podle prvních fotek jsem měl podezření, že je to ona, ale teď jsem se utvrdil, 100% interiér, držák na telefon a malý emblém Škoda vedle volantu. To je můj bývalý kanárek!!! :'( Jinak potrvzuji, že tohle auto funguje na 100%, vše tak, jak má být, zachovalejší ORS1 asi nenajdete. Strašně se mi po ní stýská, vážně lituji prodeje, pokud by byl zájem, ihned bych ji koupil zpět :rolleyes: Snad nebude vadit, když přidám pár vzpomínkových fotek.

post-4966-1288021651_thumb.jpg

post-4966-1288021722_thumb.jpg

post-4966-1288021796_thumb.jpg

post-4966-1288021898_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
vzdyt my jsme tady jen napsali s Vladou svoje nazory :D preci to neni jen o tom, ze budu auto bezhlave chvalit, kdyz i "kritika" ho muze nakopnout nad tim premyslet a treba vymyslet neco jineho a lepsiho :)

 

edit: stejne to delam ja... mam napad, tak ho nejdriv teoreticky proberu tady s vama, az pak ho treba realizuju, rikejme tomu treba brainstorming

hlavne kdyz neda cernou strechu, co? :palec:

Odkaz ke komentáři

Jo jo, je to rehyho bývalý auto, na jeho fotkách ty dveře ještě stříkaný nejsou. Jinak auto je fakt v super stavu...Už mě to taky začíná sr..t ty dveře, takže jsem byl včera v lakovně domluvit přeláknutí a pak vosk a přeleštění před zimou...Jinak zástěrky už jsou na autě (budu je ale dávat asi jen podzim - zima) a skla jsou taky v plánu, ale jen velice lehké zatmavení.

Odkaz ke komentáři
Jo jo, je to rehyho bývalý auto, na jeho fotkách ty dveře ještě stříkaný nejsou. Jinak auto je fakt v super stavu...Už mě to taky začíná sr..t ty dveře, takže jsem byl včera v lakovně domluvit přeláknutí a pak vosk a přeleštění před zimou...Jinak zástěrky už jsou na autě (budu je ale dávat asi jen podzim - zima) a skla jsou taky v plánu, ale jen velice lehké zatmavení.

 

Už i na mých fotkách ty dveře jsou stříkaný, jen jsou fotky lehce upravený ve photoshopu, vidíš, že je tam větší kontrast a ta žlutá je trochu tmavší :palec: Jinak přeju co nejvíc šťastných kilometrů, ať kanárek slouží a dělá jen radost, to auto je nádherný a myslím, že Ti ho může ledakdo závidět. Jen se zeptám, jakou máš průměrnou spotřebu? Já se horko těžko dostával pod 10 a to mi úplně nevonělo, proto šlo auto z domu :)

Odkaz ke komentáři

a to si to nemohl rict? :palec: vymenil bych svoje za tvoje, mel bys taky 81 kW ASV v bily barve, vybava elegance+, dal bych ti ji komplet jak je :) ani o sedacky bys neprisel... a ja bych mel svoji vysnenou RSu :D no ty voe, tohle jsem se nemel dozvedet

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři
Už i na mých fotkách ty dveře jsou stříkaný, jen jsou fotky lehce upravený ve photoshopu, vidíš, že je tam větší kontrast a ta žlutá je trochu tmavší :) Jinak přeju co nejvíc šťastných kilometrů, ať kanárek slouží a dělá jen radost, to auto je nádherný a myslím, že Ti ho může ledakdo závidět. Jen se zeptám, jakou máš průměrnou spotřebu? Já se horko těžko dostával pod 10 a to mi úplně nevonělo, proto šlo auto z domu :D

Když jsem auto kupoval byla tam celková 10l/100, já jsem s ním najel zatím cca 600km a spadlo to na 9,7. Jinak jezdím kolem 7,5 což není tak hrozný, samozřejmě ve městě to roste...

Odkaz ke komentáři

No a tady vzpomínka na mé bývalé auto, sice to byla už stařenka, ale posloužila moc dobře. Bohužel kvůli praktičnosti a téměř žádné antikorozní ochraně jsem se s ní rozloučil. Jen si v RSu nemůžu zvyknout na sedačky, sedím nějak moc vysoko...prostě se tam nemůžu usádlit, v E36 byly sicny fakt suprový...a podvozkově RSo taky trošku zaostává:-(

 

58346507.jpg

 

 

 

31675107.jpg

Odkaz ke komentáři
no tě prsk :lool:

 

jináč hezký bávo si měl :lool:

Dík, byl to mazel a sežral spoustu peněz, škoda ho, ale pokrok nezastavíš:-) Původně jsem chtěl E46 v Mpaketu v touru bo sedan má na prd kufr, ale sehnat auto podle mých představ bylo skoro nemožný (když jo, tak zase cena byla dost jinde) tak jsem skočil do RSa...a nelituju, i když báwo je prostě báwo:-)

 

24731415.jpg

73536755.jpg

95438823.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...