Přejít na obsah

Garny servis a vše okolo


Doporučené příspěvky

Díky Petře za servisní prohlídku mého vozu a také díky za odhalení problému s tchánovo "vařícím" autem. Oba jsme byli jak se servisem, tak s opravou, rychlostí opravy a cenou spokojeni :palec: Moje klepání od ramene náprav tak na 98% ustalo, ale ještě bude asi zapotřebí vyměnit nějaký silentblok, protože když to pošlu naprudko do zatáčky tak to někdy lehce klepne. V říjnu se ozvu a doladíme to i s tou zabezpečovačkou jak jsme o ní mluvili, teď v září to mám nabitý. Ještě jednou díky :beer: Petr D.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

malej jak uz majetnicky saha na ty druhy fotce :)

 

to víš ..už si dělá nároky .... jsem mu řekl ,že až bude mít 18 + řidičák a nebude moc zlobit tak bude jeho ... noo ale nevím zda za 13 let bude ještě o to zájem ... a hlavně nevím jak to bude s eko ... za chvilku ,už se stím nebude moc kde jezdit ...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zdravím ....

Pro objednávky na servis ,je potřeba volat na 777005887 .....

 

 

 

Ahoj :) dotaz:
Vikend 2,3,4.ledna budu v Praze.
Potrebuju udelat servis na okte II 1.6TDI CR .
Mel bys cas?
Potrebuju : novej zadni sterac, vymena oleje, vymena vsech filtru,kontrola jestli je auto celkove ok :)

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Čau Garny

 

chtěl bych se zeptat na názor:

 

Octavia 1 RS (AUQ)

Auto má čerstvě po rozvodech (klínový, drážkový, napínák, pumpa výměna - SKF, GATES ) cca 1000km najetu a začal jsem si všímat jiného zvuku z motoru. Auto jezdí normálně ale ten zvuk je prostě jiný. Rád bych věděl o co jde.

 

 

není to moje video, ale je to absolutně totožný zvuk.

 

Nenapadá co by to mohlo být ? Klidně přivezu po víkendu na živé poslechnutí...

Upraveno uživatelem Footman
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

video jako dobrý ale takle fakt nevím .... to hle chce vždy videt slyšet na živo ....

 

 

Čau Garny

 

chtěl bych se zeptat na názor:

 

Octavia 1 RS (AUQ)

Auto má čerstvě po rozvodech (klínový, drážkový, napínák, pumpa výměna - SKF, GATES ) cca 1000km najetu a začal jsem si všímat jiného zvuku z motoru. Auto jezdí normálně ale ten zvuk je prostě jiný. Rád bych věděl o co jde.

 

 

není to moje video, ale je to absolutně totožný zvuk.

 

Nenapadá co by to mohlo být ? Klidně přivezu po víkendu na živé poslechnutí...

 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
Guest silvogajdosik

Ahoj všem na novém foru .....

Kontakt na mně : tel 777005887 na tomto telefonu jsem téměr pořád...

spíše v prac době : 8 hod - 19 hod .... PO - PA po tel. domluvě i jindy.. díky garny ...

 

Ahoj prosim ta mam taky problem s mojou oktaviou 1,9tdi 74kw 2006 rocnik. Strasne mi tam blbne startovanie. Vzdy ked prvykrat startujem a niekam idem chyti na prvykrat ale akonahle ju zhasnem a skusim startovat znovat uz mi nechce chytit musim ju startovat cez plynovy pedal aby chytila. Niekedy pocas jazdy mi dokonca zacne trhat auto ako by stracalo vykon a raz mi dokonca v 50ke uplne zhasol motor. Beham s tym po servisoch ale nikto mi nevie povedat cim to moze byt pretoze vzdy ked pridem do servisu zrovna poslucha.Prosim ta nemas s tym skusenosti, popripade nevedel by si mi poradit co by to mohlo zapricinovat? Dakujem pekny zvysok dna

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Dobrý den .. tak vše záleží na okolnostech ,zda prohlídka ,je u nás nebo v jiném servise - bazaru),zda se tam musí dojet,taky kolik času se stím stráví atd..

 

Pro více info mně kontaktujte na 777005887 a nějak to domluvíme ... zatím

Zdravím, chtěl bych se zeptat na kolik vyjde prohlídka vozu technikem? Zkontrolovat kde je co špatně a popřípadě napíchnout na počítač? Díky

 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Pánové a samozřejmě i dámy, Octavku mám asi měsíc, takže tohle je můj první příspěvek. A jasně si ho zaslouží Petrova práce, jeho přístup, ochota a vůbec všechno, co si člověk od návštěvy servisu může přát. Absolvoval jsem zatim jen rozvody, ale jistě se budu vracet. Takže velké diky za vše a doporučuji! :-)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Noo to pro tebe neplatilo ... ty taky všechno víš ... :palec: :palec: :palec: ...

Ke mně osobně se takové auto dostalo poprvé ... a nejvíc mně zaujala ta čirá okna ... pěknej hnus .. takovej nezvyk :-)

 

 

 

taky tak, tour se dělala od podzimu 2010 do jara 2012, pár kusů bylo vyrobeno i v rámci MR2013 květen/červen

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • No ono po výměně brzd vibrace nejsou, ale kolo se hřeje vyměnilo se vše kolem brzd a bez výsledku. Proto se ptám jestli to může dělat náboj když při jízdě nehučí, každopádně už je objednaný takže v úterý by měl dorazit a ve středu se hned vymění tak doufám že bude klid už.
    • Při brzdění vibruje volant a zahřívá se Ti zadní pravé kolo. Pokud víš, že je zadní ložisko v háji, tak jej vyměň. Pokládat otázku, když jsem si vědom toho, že mám závadu na autě je trochu mimo, nemyslíš ?
    • Ahoj,prosím o radu začalo mi vibrovat pri brzdění auto a volant ... Přední brzdy a ložiska jsou rok staré, zvednul jsem auto na hever a pravé zadní kolo šlo hůř otáčet, tak jsem koupi zadní kotouče a destičky po výměně je klid ale zadní kotouč pravý  po jízdě o proti zbytku auta pálí aj litak byl teplý. Původní kotouč byl zkroucený ale desky sjeté rovnoměrně. Při výměně šel aj pistek hůř zatlačit oproti levé straně, tak jsem koupil nový třmen a brzdovku vyměnilo se to ale výsledek beze změny, takže včera ještě výměna držáku destiček + vodící čepy a vyměnil jsem i brzdovou hadici a trubku znovu se to odvzdusnilo ručka chodí nádherné na doraz kolo se točí úplně samo volně takže v brzdě problém není ale kotouč je stále rozpálený takže v brzde problém nebyl ... Moje otázka zní, může to dělat zadní náboj? Kolo nemá vůli s nábojem jde točit v pohodě ani nehuci nic ale prostě se to hřeje a hodně. Po zchladnutí jsem projel k večeru auto nebyl provoz asi 10 km zkoušel jsem nebrzdit jel jsem pomalu zastavil jsem a pravý kotouč horký takže jedině zbývá už jen náboj. Ale projevuje se takto náboj? Vím že hučí ale může se i hřát už nevím co by to mohlo dělat.
×
×
  • Vytvořit...