Přejít na obsah

Poradna lité disky a pneu


jirka.k

Doporučené příspěvky

Určitě máte pravdu, myslím si, že na Lunách to bude vypadat super (v rozhodování mi pomohla ta fotomontáž jak jsem udělal, protože to octávce fakt sluší), akorát je problém, že je jich k sehnání málo, všude se nabízejí jenom Zenithy, Luxony, Themista a trochu Neptuny, ale ty už mám. Ale do listopadu je ještě dost času. Ale kdyby někdo z vás o nějakých nových nebo zánovních ve 100% stavu, ale jenom samotných diskách, protože zimní pneu už mám, tak mi dejte prosím vědět.

Upraveno uživatelem boukic
Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Hrozny masla, O.Z nekupovat. :lol:

 

http://www.ozracing.cz/historie-znacky-oz-racing

 

http://www.oz-racing.de/quality/quality.aspx

 

http://ozracing.ch/76-0-Ferrari-Formel-1-Team-setzt-auf-Felgen-von-OZ-.html

 

Die aus dem Rennsport (Formel 1, Rally) bekannten Qualitätsfelgen gibt es nicht nur für Ferrari, Maserati oder Porsche. OZ-Racing bietet viel mehr. Wir haben ab 2010 die leichteste Felge "Alleggerita HLT" im Programm, welche nun auch in 17" durch ihr Gewicht von unter 6,2 kg konkurrenzlos ist. OZ Felgen überzeugen seit über 42 Jahren durch Design, Qualität und Erfahrungen aus dem Rennsport, welche für Ihre Sicherheit weitergegeben werden.

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Guest jirkachon

Ahoj všichni,

 

chtěl bych se zeptat, sháním na přes rok nová alu kola na Octavii II r. 09 combi, na které bych chtěl obout pouze letní gumy. Vyhlídl jsem si origo Pegasus 7,0J x 17" a pneu 225/45 R17 a zajímalo by mě, jestli máte někdo zkušenost, jestli je takhle kombinace OK, jestli nebude docházet ke "škrtání" v případě jízdy v plném osazení auta + naložený zavazadlový prostor, jak se s nimi auto chová apod.? Taky jsem uvažoval, jestli nepořídit rovnou Neptune 7,5J x 18" s pneu 225/40 R18, ale nevím jestli by to už nebylo moc a hlavně, jestli je tam vůbec můžu dát?!

Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři

Ahoj kamaradi..mam na vas dotaz..pristi rok chci vyzkouset kovana kola od Benetu v 19x8 ET40

Vaha jednoho kola je 10kg! Co nato rikate je to standart nebo lita kola jsou ohodne lehci!Je mi jasne ze to nikdy nebude stejna vaha ale jestli nevite ti co mate 19tcky jaka je vaha jednoho kola oproti tem kovanym!Diky moc za vase zkusenosti!Ted mam 18tky lite kola ale nevim kolik uz vazi jedno kolo bez pneu :(

Odkaz ke komentáři

:lol: cim lehci tim lepsi...lepe to pojede! :lol: :lol: vis ted jsme ti tuningari..musime ubrat par kil aby nam auto lepe jelo..nemuzem si dovolit ani jedno kilo navic! :pivo::lol: :lol: :lol:

 

To je vtip..jen me to zajima jak jsou ty kovene kola tezsi oproti litim nebo je to lepsi nebo prumer..jen me zajima kolik vazi..mel jsem ARCASTINGY D666 a ty byli hrozne tezke..oproti tem co mam ted..na rozjezdu a seslapnuti plynu to slo poznat dost oproti temhle! :palec::pivo:

Odkaz ke komentáři

Ahoj Kluci, jak je to s technikem K? kontroluje jen data na TL a nebo dělá i foto auta? jen, abych věděl.. :D díík :pivo:

Kontroluje,jestli ráfky a pneu odpovídají uvedeným v dokladech (TUV a Typ.list) a zda jsou splněny všechny podmínky,které předepisuje TUV.

Tedy to by alespoň měl dělat.Praxe ovšem může být na každé STK jiná.

Auto se nefotí :-) a ani jsem neslyšel o nikom,kdo by nějaké focení absolvoval.

Odkaz ke komentáři

Matepravdu..ma to velkej vliv na akceleraci a brzdeni ta vaha kol..predtim co jsem mel ty 18tky ARCASTINGY tak byli hoodne tezke tak se prave chci zeptat,mam ted jine 18tky a jsou fakt znatelne lehci na aute akceleraci a brzdeni..fakt je to znat ale nezvazil jsem to..pres zimu zvazim a prave chci vyzkouset ty kovane kola a jedno kolo v 19tce vazi 10kg presne prej!mi psali!tAKZE Z TOHO DUVODU SE PTAM

 

Vasek ma pravdu..ma to opravdu vliv na jizdnich vlastnostech!A na muj motor 1,9 s chipem 105kw je znat kazde kilo a jeste kdyz jedu v 5 do prace..takze se ptam jestli je to dobra vaha! :palec: Diky za kazde ohlasy! :palec::pivo:

 

Jsou to tyto kola!post-5804-0-30624000-1346256564_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...