Přejít na obsah

teplota pocas zapnuteho kurenia


Doporučené příspěvky

Zdravim!

 

dnes ked som stal na parkovisku tak som spozoroval nieco dost zaujimave. chcem vediet ci to je normalne alebo nieco nieje v poriadku.

 

takze problem je ze pri zapnutom motore - volnobeh, a zapnutom kureni na 70%otacky vetraka a HI teplota, mi pomali zacala klesat teplota motora az na nejakych 70 C. von bolo -1C. tento jav sa deje aj pri nizsich otackach, zamozrejme pomansi. podla man by si to mal motor uregulovat a udrziavat na 90C alebo nie?

 

a tiez sa chem opytat ako dlho sa vam motor zohreje na 90C. mne pri -1 C to trva okolo 8 km jazdy, otacky motora do 2000/min

Odkaz ke komentáři
Zdravim!

 

dnes ked som stal na parkovisku tak som spozoroval nieco dost zaujimave. chcem vediet ci to je normalne alebo nieco nieje v poriadku.

 

takze problem je ze pri zapnutom motore - volnobeh, a zapnutom kureni na 70%otacky vetraka a HI teplota, mi pomali zacala klesat teplota motora az na nejakych 70 C. von bolo -1C. tento jav sa deje aj pri nizsich otackach, zamozrejme pomansi. podla man by si to mal motor uregulovat a udrziavat na 90C alebo nie?

 

a tiez sa chem opytat ako dlho sa vam motor zohreje na 90C. mne pri -1 C to trva okolo 8 km jazdy, otacky motora do 2000/min

Tech 8 km je myslim normalka - trva mi to obdobne.Take zalezi jakou trasu jedes.

To chladnuti je tez v poradku a schladne ti to i kdyz pojedes z delsiho kopecka .

Odkaz ke komentáři

jo jo, taky mně zahřátí trvá tak do těch 8 km do 2000ot./min, záleží odkud jedeš. Já jedu tak zhruba po rovině a pokud pojedeš z nějakých kopců skoro bez plynu, tak to neohřeješ ani za 20km. a je normální, že teplota padá za jízdy z kopce, když už je venku pod nulou.

Chci se zeptat, dáváte něco před chladič? Já tam asi dám popundekl nějakej, každej na to má svůj názor, ale podle mně to je trochu lepší, když tam nefučí tolik ten ledovej vzduch.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...