Přejít na obsah

zelenej kobmajn


Doporučené příspěvky

tak tak :)vyndat svetlomety z auta, doma si je v klidu a v teple rozebrat, radne vycistit, koupit nove vybojky a zase ti to bude svitit jako nove. Pokud by byly cocky uz na pikacu, taky se daji koupit samostatne, pokud by cely korpus svetla stal za nic, tak se i ten da koupit samostatne i s cockou, tudiz existuje mnoho levnejsich varianta nez koupit cele svetla :)i kdyz je to pohodlnejsi ze na to nemusis nai sahnout :)jen D+N

Odkaz ke komentáři

To se me pta kazdy hele... :) Vidiim upe suprove! v mlze nemusiiim pouzivat ani mlhovky jak to krasne sviti. :)

 

Ja mam navic i nivelaci, takze jsem spokojenej na 100%..

 

Proste je rozdiil kdyz mas origo a neorigo xenony. Lidi rvou HID sady do normalnich svetel, sviti jim to hezky modre,

 

jenomze akorat oslnujou!! Ptz jim to sviti vsude jinde nez na silnici.. strasny.. ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

tak nějak, nový dlouhý tlumiče, podložky pod péra, co největší kola co tam vlezou + přiměřená hrubost, plech tam je... naviják nee, traktorů doma dost.

Pač auto mám v dobrým stavu, spousta novejch věcí a prodat to za 100 a koupit starej teréňák za 150 a kupu věcí tam nastrkat... to se mi toto líbí víc a nemusím se s ní loučit... z čehož mám asi největší radost :pivo:

Jako jsem smířenej s tím že se zdaleka nedostanu tam co terénní auto (mám nohy tak dojdu) ale doma jedno je tak to budeme s tátou kombinovat kdo kam pojede...já si raději koupím traktor než auto :)

Odkaz ke komentáři

Podle toho gde se ja dostanu s seriofkou a se seriovym podvozkem na zimnich pneu tak to se zvisenim podvozkem, 4x4 a poradnimy pneu do terenu se dostanes skoro vsude gde aspon nejaka cesticka je, hlavne ty pneu, ono to ten 4x4 u octy neni nic moc do terenu pokud tam nejsou poradne terenaky.

 

Jinak prosim poradne zdokumentovat tu upravu na Scouta, to mam v hlave uz pekne dlouho ale nemam ctirkolku na to :)

Odkaz ke komentáři
Podle toho gde se ja dostanu s seriofkou a se seriovym podvozkem na zimnich pneu tak to se zvisenim podvozkem, 4x4 a poradnimy pneu do terenu se dostanes skoro vsude gde aspon nejaka cesticka je, hlavne ty pneu, ono to ten 4x4 u octy neni nic moc do terenu pokud tam nejsou poradne terenaky.

 

Jinak prosim poradne zdokumentovat tu upravu na Scouta, to mam v hlave uz pekne dlouho ale nemam ctirkolku na to :pivo:

 

ty by jsi spise potreboval poradne zdokumentovat cesky pravopis :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...