Přejít na obsah

Cyklistika, bike a vse okolo


Baurak

  

128 hlasů

  1. 1. Tak tedy kolik tedy letos date nebo planujete ?

    • 0-99km
      5
    • 100-499km
      2
    • 500-999km
      10
    • 1000-1499km
      12
    • 1500-1999km
      9
    • 2000-2499km
      5
    • 2500-3499km
      4
    • 3500km a více
      10

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Platíš 20% navíc za značku. U Spešlu možná 30 :-)

 

Já jsem spokojen s tímto: http://cz.author.eu/horska/mtb-29/author-traction-29-2016-ua42863902

http://www.zbozi.cz/hledani/?q=author%20traction%2029&razeni=nejlevnejsi

 

Obecně doporučuju poohlédnout se po loňských nebo předloňských modelech.

Osvědčila se mi pojistka od ERV. První dva roky jsou bez amortizace - vyplatí pořizovací cenu kola, bohužel ale bez doplňků.

 

u spešlu je to 40%

Odkaz ke komentáři

S valcema jsem spokojeny velmi. Zena ma silnicku uplnou do trenazeru - taky Elite, pochvaluje si, ze si pri tom treba opakuje anglicka slovicka apod. Ja mam pred valci postaveny notas a poustim si tam serialy, nekdy zpravy. Predloni jsem koupil vetrak, s nim je to taky snesitelnejsi. Ja na valcich jezdim spise jen obecnou vytrvalost, pripadne kadencni treninky, ted ale chci kupovat wattmetr, tak uvidim jak to pujde s nim. Treba kamos jezdi na valcich i intenzity s tim ze ma upustene plaste. Ja na valcich jezdim casove cca 1:10 hod, a po max 25 min musim delat pauzy minimalne kvuli utreni potu a uleveni si prdeli. Rekord mam z lonske zimy, kdy jsem se chystal na lednovy 1/2 ironman, to jsem dal max cca 1:40. Ted na vanoce dostala prvni silnicku holka 11 let, tak jsem ji obcas zkousel na valcich 5 min, moc ji to zatim ale nejde - furt ji pridrzuju, ale casem to asi pujde :-)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tak jsem si asi po 14 letech taky pořídil kolo :) Mám ho 3 týdny, ale reálně jsem začal jezdit až před 2 týdny.. Mám najeto nějakých 164km za 10 jízd. Z toho už jsem 2x vzal i malou do sedačky.. V sobotu jsme si dali 25 kilásků pohodovou jízdou.. Je to fakt super relax, něco takovýho mi chybělo. Můj cíl na letošní rok je aspoň 1000km.

IMG_20170314_164606.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...