Přejít na obsah

Cyklistika, bike a vse okolo


Baurak

  

128 hlasů

  1. 1. Tak tedy kolik tedy letos date nebo planujete ?

    • 0-99km
      5
    • 100-499km
      2
    • 500-999km
      10
    • 1000-1499km
      12
    • 1500-1999km
      9
    • 2000-2499km
      5
    • 2500-3499km
      4
    • 3500km a více
      10

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Tu odbočku "bezvýznamnou" :rolleyes: No znám to tam, hezky z Desný až nahoru nad Smržovku do kopečka ;)

 

Jinak zrevidovanej profil a mapa ze soboty :palec:

 

EDIT: Doplnil jsem ještě směry jízdy

 

No ja bych celkem ocekaval, ze na me u te bezvyznamne odbocky pockate, takze sem jel s dojmem toho, ze pokud se nekde uhyba, tak tam na posledníčka (mě) cekate :lool: Nevedel sem kam presne jedem, jestli na hraz nebo k protrzeny, takze sem jel a jel a vy nikde.

 

Peknaaaa cesta, hod sem k tomu jeste info se statistikou :D

Odkaz ke komentáři

Já jel první s Jirkou a vůbec nezaregistroval, že ses zdržel. Měl jsem za to, že jste si tam honili brka nad najetýma km, aspoň co jsem zaslechl za sebou. :rolleyes:

 

Příště křičím, halekám, prostě dávám zvukové znamení, že jsem pozadu ať se čeká, stejně jako jsem dělal já v Doksech při defektu :palec:

 

Už sem to zavřel a neuložil, takže stats nemám, ale nic extra, nastoupáno něco k 900m, náklon nejvíc po dobu 300m 13%.

 

Teď mizim s Radkem, jedem z Krče na Točnou, prej terének, tak jsem zvědavej, je tu 30° ve stínu, to bude asi mazec. ;)

Odkaz ke komentáři

No to ja klukum rikal, ze mam defektik, at reknou ostatnim a pockaj na me, ale asi nebylo zaslechnuto, pritom sem jel s Vama, ale to je jedno. Kazdopadne u odbocek se ceka.

 

Jo taky bych jel, mel sem docela narocnej cil vyhlidlej na dnesek, ale neni kde koupit plaste takze sedim na prdeli. Pocasi je tu idealni, teplo ale pod mrakem, takze by se jelo faaajn.

Odkaz ke komentáři

Tak jsem se vrátil z letočního prvního výletu na kole zn. Author Zenith(tak se nesmějte)

Údaje s cyklocomputeru SIGMA: TRIP 37,52, TIME 1,49,32, AVG SpEED: 20,55Km/h, MAX SPEED 49,17.

TRASA: Praha Horní měcholupy - Dubeč- Hájek - Koloděje-Újezd n. Lesy-KLánovice a okolní lesopark - okolo Rosťovýho baráku v Šestajovicích a zpět.

Jak se cítím : jsem totálně v pr...i, po 15minutách jsem se na to chtěl vybodnout ale dobrý, akorát zejtra bude mazec a proto se předšem ptám nevíte jak se chodíé na velkou když si nemůžete sednout :-)))

Odkaz ke komentáři
Tak jsem se vrátil z letočního prvního výletu na kole zn. Author Zenith(tak se nesmějte)

Údaje s cyklocomputeru SIGMA: TRIP 37,52, TIME 1,49,32, AVG SpEED: 20,55Km/h, MAX SPEED 49,17.

TRASA: Praha Horní měcholupy - Dubeč- Hájek - Koloděje-Újezd n. Lesy-KLánovice a okolní lesopark - okolo Rosťovýho baráku v Šestajovicích a zpět.

Jak se cítím : jsem totálně v pr...i, po 15minutách jsem se na to chtěl vybodnout ale dobrý, akorát zejtra bude mazec a proto se předšem ptám nevíte jak se chodíé na velkou když si nemůžete sednout :-)))

 

Neboj, to prejde a az pojedes vickrat, tak Ti to pak vubec nepride a ani nebudes vedet, ze si na kole sedel. A s tim haj*lem(wc) ... az bude potreba, tak to pujde samo :rolleyes: ;) :palec: Jinak ja kdyz loni po mnoha letech koupil kolo a vyrazil, tak sem byl po 3km uplne vyrizenej a rikal sem si, ze sem se na to mel vys... pac na to nemam. Pres 20kmh je slusna prumerna rychlost, ja mam vetsinou okolo 18ti, kdyz hodne makam tak 21kmh, ale zas trosku jinej teren a profil trasy.

Odkaz ke komentáři

dneska jsem si vzal fotak, ale jinak je to zdrzovacka , vydelat, vyfotit, do batohu a zase znovu....je fakt, ze dneska jsem si udelal 70km vylet do Korycan a zpet. Ale v lese je jeste mokro, jak svina.

 

TO F-Michal : ja mam vzadu schwalbe racing ralph a ve predu schwalbe nobby nic, zatim OK, akorad me sere sirka 2.5, snad ji brzo vyjezdim a poridim si trocha uzsi

Odkaz ke komentáři
to bude nejaka rozhledna v jizerkach :rolleyes:

 

Mnooo v Jizerkach to necekane je, ale kdo vi kde co jak nac ;) ?

 

hezky fotky :-) ja jsem si dal dnes zase 30km ale bohuzel fotky nemam

 

Trasa ?

 

dneska jsem si vzal fotak, ale jinak je to zdrzovacka , vydelat, vyfotit, do batohu a zase znovu....je fakt, ze dneska jsem si udelal 70km vylet do Korycan a zpet. Ale v lese je jeste mokro, jak svina.

 

TO F-Michal : ja mam vzadu schwalbe racing ralph a ve predu schwalbe nobby nic, zatim OK, akorad me sere sirka 2.5, snad ji brzo vyjezdim a poridim si trocha uzsi

 

Jojo hezkej vylet ! Kazdopadne ty pneu spis 2.25 nez 2.5 ne ? Ja jezdim 2,1 a pride mi to tak akorat.

Odkaz ke komentáři
No to ja klukum rikal, ze mam defektik, at reknou ostatnim a pockaj na me, ale asi nebylo zaslechnuto, pritom sem jel s Vama, ale to je jedno. Kazdopadne u odbocek se ceka.

 

Jo taky bych jel, mel sem docela narocnej cil vyhlidlej na dnesek, ale neni kde koupit plaste takze sedim na prdeli. Pocasi je tu idealni, teplo ale pod mrakem, takze by se jelo faaajn.

 

Čéče, tak to jsem fakt neslyšel. Jinak v LBC by snad otevřeno měli, ne?

 

Co kdo mate na zadnim kole za plast ?

 

Premyslim a rozhoduju se mezi Schwalbe Nobby Nic 2,1 nebo Schwalbe Racing Ralph 2,1 nebo Schwalbe Smart Sam 2,1 co sem mel doted. A babo rad !

 

Nobby Nic 2.1

 

 

Jinak sem si na pristi vikend naplanoval (pokud nebude neco jineho hromadneho) peknej vylet tady po Jizerkach.

 

Kdo vi kdepak to je :smich: ?

 

Smrk woe ;)

 

Dneska s Radkem 47km, ze Žižkova přes Vršovice, Spořilov, Roztyly, Kunratice, Libuš, Komořany, Modřany, Braník, Smíchov, Kampu, Letnou (zde 2 pivka ;)), Štvanici, Karlín zpět na Žižkov, 1x zmoknutí, ale jelo se gut, akorát ty dva škopky teda byly už trochu moc na lačno ;) Jo a píchnul jsem zase zadek, naštěstí cca 300m od domu :D

Odkaz ke komentáři

nevím jak je vysoko obec ostravice, ale každopádně z těch 18km na naší trase bylo celkem jen 2km klesání a 2,5h šlapání ;) pruměrná rychlost byl kolem 6-8km/h

 

ale zpět nejvyšší rychlost 73,06km/h, pak šotolina, no nááádhera

 

MichalF: dneska už jsem fakt chcal pot, to už nešlo poslední 3km na vrchol :smich: pak 2hodky ležing a pifko, jooo bylo krásně a 1x pád, ale to snad patří k novým SPDčkům :-))))))

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...