Přejít na obsah

krocanovo kombajn


Doporučené příspěvky

Pane,i ja ti pochavlim Octu..Je pekna a hezky sis ji "dozdobil" sedakama,columbem atd.. ;) navic se mi libi RM-Z jak na zrcatku,tak v realu.. :D ;)

A to Bawo... :palec: jednou by se mi libilo E30 325i presne v takovym stavu,jako jsi mel ty,presne,projet se pro radost,kdyz je hezky....Jen jsou na trhu ojetin samy sunky,nebo preplacany tuzingy.. :( ..ale to uz jsme mimo tema.. :D

Odkaz ke komentáři
Jestli to jen nesvítí a nebliká, já osobně k těm neorigo alarmům mám nedůvěru, ale to pramení jen z nulových zkušeností s nimi, možná jsou lepší a levnější než to, co nám škodovka originálně za těžké lowe prodává.

nevíš, neznáš :palec: Magicar je jeden z nejlepších autoalarmů s plovoucím kódem.. MartinRS jich montuje mraky ;)

Odkaz ke komentáři

martyp - jj, když někdo prodává, tak jsou jen jebku..... jenže my museli, potřebujeme dvě auta, měli jsme báwo,scénika,kterýho nemůžeme prodat,prostě to nejde :-) a pak protona,kterej dosluhoval....... takže volba byla nechat scenika (máme dodnes - stále nelze prodat......, proton se prodal, chtěli jsme octávku a aby na ní bylo, muselo se prodat báwo:-((

měli jsme toho moc, tři auta,vozejk na moto, dvě motorky........ fakt mi je po něm dodnes smutno,třebas se jednou poštěstí.......

RMZ máme dodnes - jede jí ted synek, je to 250, já mám ted yzf 450,dělám go a bude to pěknej raneček - nikasil,píst,ojnice,rozvodák,ložiska,těsnění.....budu rád když se vejdu do 15t.......

 

mischicka už ví co magicar umí, viď? :smich: ale ikdyž máš origo alarm, magicar si můžeš nechat domontovat:-))))

post-3084-1299601111_thumb.jpg

post-3084-1299601127_thumb.jpg

post-3084-1299601139_thumb.jpg

post-3084-1299601165_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
táááákkk přezuto :palec:

trošku jsem se bál, zda nebudou 18" na paketu pro špatný cesty vypadat blbě,ale je to super! když jdou všichni dolů,já půjdu nahoru :palec:

další zkušenost je ta, že už nikdy nepůjdu do šípových gum, ted mám krásný klídek, žádné hučení......

Já nejdu nikam, ani nahoru, ani dolů :angry:

 

Co jsi měl za ty hučící pneu?

Odkaz ke komentáři

Letni pneu se sipovym vzorkem jsou obecne hlucnejsi,nez klasicke,nebo asymetricke vzorky.. :lol:

Eagle F1 je uz dneska ale relativne vybehovej vzorek a v nekterych rozmerech uz se ani nedela..bylo to nahrazeny vzorkem Eagle F1 Asymetric...Smes zustala stejna,jen vzorek je jinej..Uz ne sipovej prave..Sam je mam na aute a spokojenost..na mokru si je nemuzu vynachvalit..Tam kde SportContatcy 2 davaly pocit,ze uz klouzou,GY s prehledem drzi... :D

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

tak mám konečně foto v pc, tak nějak doplním co se dělo a nedělo........

 

reklamace uznána a lemy stříknuté a gumy vyměněné a asi mám nejmladší auto, které to mělo - květen 2008. co vím tak se tu někdo divil že se mu to dělo na 2007. ALE!!! zajeli jsme s tím do servisu a, nafotili a že by to neměl být problém a do týdne se ozvou. po 14ti dnech jsem si musel zavolat a naštěstí měli dobré zprávy, takže jsem byl rád. že mám auto v pondělí přistavit a možná ve středu,ale spíš ve čtvrtek že bude hotovo. tak jsem si v hlavě říkal snad to stihnou do pátku,ale opravdu bylo ve čtvrtek hotovo! nastříkaný parádně, jen trochu hnojník v autě, všude prach, přebírali jsme auto těsně před zavíračkou a že už tam nikdo není kdo by to dal dohromady blablabla...... hlavně že to bylo parádně nastříkaný:-)

 

užívali jsme si autí cca 14dní a......... ťukanec, má chyba

a začalo to znovu, pojistka,servis,klempíř,lakovna, týden sklopené sedačky,takže otlačené bezp. pásy v kůži, auto od plniče, v autě zaprášeno, ale naštěstí nastříkáno docela dobře.........

 

no a aby toho nebylo málo tak jsem poprvé píchnul a odešel mi zesík, snad už mám vybráno........

post-3084-1309271234_thumb.jpg

post-3084-1309271245_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...