Přejít na obsah

Škoda Citigo - Nová malá škodovka


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

to je ale překvapení, no prostě cena neodpovídá, jsem zvědav, jakou nasadí u OIII ???

a představa CG jako druhé auto do rodiny? to bude ještě pár desítek let trvat huh.gif, čím více modelů, tím je větší šance na nějaký ten krok vedle, osobně si myslím, že Škodovce může i takový rozsah modelů uškodit, než CG, tak tu měl být větší Yeti a střední MPV typu Touran,

tyhle auta by šla, nebo konečně českej užitkovej Cady .... bohužel ti co měli Felicie Pick-upy si koupili Logany MCV ...

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři

CG bude musieť ísť dole s cenou, aspoň v našich krajoch. Už aj FII sa predáva stále slabšie a slabšie a vraj na jar má cenovo padnúť ešte nižšie, to by potom CG bolo drahšie, než FII a to nemôže byť. Nejaké náznaky zníženia cien CG teraz od konca januára aspoň pre SK trh už sú, ale detaily zatiaľ neviem...

Odkaz ke komentáři

FIII větší a dražší? to se zase nebude prodávat kvůli Rapidu biggrin.gif, podle mě by CG mělo být levnější, stačí se podívat na cenovky Pandy a Twinga

no jo safra..já jsem na Rapida úplně zapomněl...nj takže CG bude muset zlevnit...popravdě za třídvířko s tou nevýbavou a motorem 44kW by mohli dát takových 159 000Kč :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...

všechna trojčata dostanou stejné věci, takže netřeba VW přesvědčovat B)

 

jinak tady jedna reklama na VW EcoUp! s možností pohonu na stlačený zemní plyn CNG.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Tou3Iyc9WJw

 

možná jsem to napsal tak, že je to vyložitelné špatně. To, co je plánované pro MY2014 (tj. od KT22/13) bude.

Upraveno uživatelem Honza9007
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...