Přejít na obsah

octa combi 2.0tdi


Doporučené příspěvky

nasiel si ju na autobazar.eu?Tam je jeden,ktorý dováža O II v super výbave a fotí to pred Tulipom :palec:

 

 

hej nasiel som ju na autobazar.eu a vystavena bola v Sucanoch. Co sledujem, ano vozi len super vybavy... Hladam este jednu podobnu len v inej farbe

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

nemate niekto kratky navod ako polepit bocne stlpiky ciernou foliou? B stlpik (predna aj zadne dvere) nie je problem. Problem je C stpik, kde je pevne okno na dverach a pevne okno za zadnymi dverami. Ako podvihnut gumu, aby som pod nu mohol strcit foliu? nerobil to niekto? nemate typy?

vdaka

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
nemate niekto kratky navod ako polepit bocne stlpiky ciernou foliou? B stlpik (predna aj zadne dvere) nie je problem. Problem je C stpik, kde je pevne okno na dverach a pevne okno za zadnymi dverami. Ako podvihnut gumu, aby som pod nu mohol strcit foliu? nerobil to niekto? nemate typy?

vdaka

 

cus, mas pekny auto, sloupky jsem lepil folii, nekolikrat a nekolika druhy. problemy jsou pevna okna a radiusy ramu dveri. chce to horkovzdusnou pistoli, dost casu, trpelivost a opatrnost, ale slunicko to potom stejne trochu pokrabati a musim to jednou za cas poopravit. je to fakt pakarna to zastrkovat pod ta pevna okna......videl jsem polepy od milotecu a po zkusenostech s folii bych sel do milotecu....vypada to 100%, je to bez problemu, usetri to spoustu casu, ale je to dost drahy

Odkaz ke komentáři
  • o 8 měsíců později...

Ten rok výroby mi nejako nesedí,pretože máš ešte starý typ páčiek (tempomat+stierače) a staré hmlovky. :pivo: .Máš AUX vstup?

 

joooj sorry, som tu dlho nebol.

rok vyroby je urcite 2007, len mesiac som poplietol, je to 6/2007, ano aux v jumbo boxe mam. ake boli packy a hmlovky neskor?

---------------------------------------------

mala a pritom velka zmena v interiery:

post-5568-0-78637200-1321989785_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Aha tak to jo,ale jsou krasne ja bych si je nechal,proc je chces vymenit?

 

 

Pretoze je to home made, a tie cierne puntiky nie su guma ale plast. BTW je to inspiracia alá Fiesta ST.

Ak by mal niekto napad ako vyriesit gumene puntiky, dajte typ.

teraz su pouzite plastove krytky imbus skrutiek.

Odkaz ke komentáři

Pretoze je to home made, a tie cierne puntiky nie su guma ale plast. BTW je to inspiracia alá Fiesta ST.

Ak by mal niekto napad ako vyriesit gumene puntiky, dajte typ.

teraz su pouzite plastove krytky imbus skrutiek.

 

 

A co kdybys koupil ty gumove cudle co jsou na prednim narazniku jak otevres kapotu a ta maska jak ji zavres se opre o predni naraznik a jsou tam asi 4 nebo 5 gumovych tlumicu aby to nebouchalo o naraznik,tak co kdybys je koupil urezal ty spodky a nejak je tam nalepil nebo neco to by slo ne? :palec:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...