Přejít na obsah

Octavia III


Doporučené příspěvky

Každej si stěžuje na hluk v kabině, myslím že to bude i těma novejma gumama trošku..po zajetí by to mohlo být lepší..

 

no nevím, co jsem jel G7, taky na nových gumách, tak rozdíl byl proti OIII znatelnej, tedy v případě TDI, TSI jsem neporovnával, protože 1,4 tsi v Golfu a OIII na salonech není

Odkaz ke komentáři

Libi se mi docela ze pokud nastavim tempomat na rychlost a preradim nebo podradim,tempomat udezuje stale konstatni rychlost a nevypne se.

 

Zadni napravu jsem jiz otestoval na nekolika povrsich a pri ruznych rychlostech - k ni napisu vice pri delsim testovani,kazdopadne mam moznost porovnavat a testovat vuci:

- passat b7

- superb 2

- octavia 2 pd

- octavia 2 cr

- yeti

- golf vi

- audi a5

 

Se vsema autama mam moznost porovnat a zkouset rozdily tak uvidim,naplanoval jsem si testovaci vikend:)

Odkaz ke komentáři

taky se mi interiér seatu moc nelíbí střední dva výduchy jsou velký jak ventilační šachta nebo je to rádio tak malý že to tak blbě vypadá, a ten vohnutej volant dole se mi taky nelíbí... nicméně vidim v tom rozdíl proti OIII takže ten komu se v OIII zásadně nelíbí tak tady může uspět ;)

Upraveno uživatelem header009
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Líbí se mi, jaká se tu kvůli výměně čelního skla rozvinula diskuse ... . Má zkušenost je taková, že mi nikdy nikdo nenutil "zalepení" skla, vždy se sklo měnilo. Ano, vím, že výměna skla má svá rizika, ale stejně to sklo je po nějaké době  a porci kilometrů "osekané" a poškrábané, navíc u staršího auta se už začíná i odlepovat, takže vždy výměna. Mě tedy ca 1000,-kč/rok a spoluúčast 1000,- nezabije, takže sklo mám pojištěné a měním, když je potřeba. 
    • bigfavo vaša objednavka je už pripravena a zajtra ju posielam
    • tak potom si treba nastudovat, ze kedy sa opravuje a kedy meni a ked s tym ides do servisu, tak predsa zhodnotia, v akom je to sklo stave a navrhnu nejake riesenie. ci co len tak niekde das auto s tym, ze netusis, co sa s nim bude diat? to pochybujem.
×
×
  • Vytvořit...