Přejít na obsah

Svetylko u spolujezdce v kastliku


marros11

Doporučené příspěvky

ALe kdyz jsem ho sroubovakem vuloupnul, tak jsem zjistil ze tam chybi nejaka pojistka ci co, proste tam na mne ted koukaj dva vyvody a z boku plastu je napsano 12V/3W myslim, takze tam musim neco soupnout co to bude napajet to svetylko. Je tam totiz jednoducha pruzinka ktera pri otevreni kastliku se dotkne kostry a tim ji rozsviti....

Odkaz ke komentáři

Vyfoť to!

Žádná pojistka tam není. Je tam jen sulfidová žárovka.

Buď je prasklá, nebo je to blbě nastavené a při otevření se to nesepne. To jde vyladit, když sundáš kastlík. Tak to necháš připojené a vyhraješ si s tím aby to svítilo při otevření.

Nebo podle toho co popisuješ je to vůbec připojené? :palec:

Mě to zase svítilo furt :-))

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o 6 měsíců později...

Shoď kastlík spolujezdce a za ním najdi dvojici napájecích kablíků s konektorem, zapoj do světýlka a je to, práce tak 10 minut. U O1 5 šroubků, v O2 je jich 6 (jeden je navíc pod bočním krytem palubky). U O2 neodpojuj konektor vypínače airbagu - velice těžko se pak zastrkuje zpátky...)

 

Taky jsem s tím zápasil, ale stačí odšroubovat 2 šroubyco jsou na kastlíku, uvolnit konektor a zastrčit zpět, protože jak říkáš, dostat to tam jen tak je téměř nemožné:D

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...