Přejít na obsah

(OII, SII, Y) Prodám automatický parkovací asistent


kully

Doporučené příspěvky

PRODÁNO. PROSÍM SMAZAT

 

 

 

 

 

Prodám sadu pro automatický parkovací asistent. Lze použít ve vozech Octavia II, SuperB a Yeti.

post-133-1300467125_thumb.jpg

Parkovací asistent Vám pomůže zaparkovat do řady podélně stojících vozidel. Stačí stisknout tlačítko a systém již sám vyhodnotí, zda je vzdálenost mezi vozy pro zaparkování dostačující. Pak už jen zařadíte zpětný chod, jemně přidáváte plyn nebo naopak brzdíte a parkovací asistent zaparkuje na vyhlédnuté místo sám.

Sada obsahuje:

6 x parkovací čidlo (4 x 4H0 919 275, 2 x 1T0 919 297 A)
6 x držák čidla
Propojovací kabeláž
Tlačítko pro aktivování park. asistenta
Reproduktor 8E0 919 279
Řídicí jednotku 3T0 919 475 C

Tuto sadu lze použít jak s manuální, tak s automatickou převodovkou. Jde namontovat i do Octavie ikdyž to přímo Škodovka nemontuje.

Dá se taky použít jen se 4 čidlama pro dodělání předního parkovacího asistenta

Cena 4 500 Kč
Nová cena 4 000 Kč 3 500 Kč včetně poštovného

 

PRODÁNO. PROSÍM SMAZAT

post-133-0-32231900-1337775507_thumb.jpg

post-133-0-53852000-1337775515_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Mam O2 FL (L&K), MR2010 (vyroben 6/2009), tzn. vc. kompletniho park. asistenta (vzadu i vpredu), HHC (asistent rozjezdu do kopce) a DSGckem.

 

Predpokladam tedy, ze ja potrebuji jen spec. jednotku a tlacitko pro aktivaci, nevim ale k cemu me budou tech 6 dalsi senzoru (pokud by to umelo i pricne, tak to chapu jako doplnujici cidla), a k cemu ten reproduktor a kabelaz? Myslel jsem, ze to se mnou komunikuje pres palubni hifi system a MaxiDOT ?

Ta sada je asi pro auta bez park. asistenta, ze ?

 

Diky za info, moc me to zajima :palec:

Odkaz ke komentáři

6 cidel je pro ty, co nemaji predni parkovaci asistent. Kdyz ho mas, tak se dodelavaji jen dve predni (do blatniku). Proto je i ten reproduktor, ty uz ho v aute mas. Takze v tvem pripade to znamena:

Dodelat dve cidla do blatniku a pouzit kabelaz pro 6 cidel misto puvodnich 4 (proto kabelaz)

Zapojit cidla do ridici jednotky v kufru

Vymenit ridici jednotku v kufru za tuto

Nainstalovat tlacitko pro aktivaci automatickeho parkovaciho asistenta

Natahnout kabelaz pro tlacitko z RJ v kufru

Nakodovat

 

Co ti zbyde (s puvodni jednotkou, 4 cidla, reproduktor, propojovaci kabelaz na 4 cidla) je sada pro dodelani predniho parkovaciho asistenta napr. do jineho auta.

Odkaz ke komentáři
Nevim co toto oznaceni znamena

 

to je kousek vinu , z něj chápu , že je to MR 2007 je to 2.0 tdi BMM s DPF, je to tedy co jsem pochopil z těch předface aut ta novější , jen bych potřeboval vědět jak složitě by to tam šlo ,je tam už parkovák ve předu i vzadu s novou jednotkou a zobrazuje se na columbusu.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 11 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

Zdravím, máte ešte v ponuke jednu sadu automatického parkovacieho asistenta? Potreboval by som ale iné tlačítko, také podlhovasté čo je na vypínanie ESP. Tie snímače sa dajú objednať aj vo farbe karosérie (mám tmavočervenú metalízu)? Posielate aj na Slovensko?

Odkaz ke komentáři

Omlouvám se, ale moc tady nechodím.

Sadu na prodej mám, ale prodovám co jsem koupil.

To znamená, že nemám jiné tlačítko a ani čidla v barvě karoserie. Ty se z výroby ani v barvě neprodávají, takže většinou se stejně musí lakovat.

 

Poslat na Slovensko není problém

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...