Přejít na obsah

Lasseho O II


Doporučené příspěvky

teraz fakt neviem lebo nechcem takú zelenú čo bude svietit chcel by som skor takú origo škoda...

 

Když chvilku vydržíš ,vyfotím ti přesně tu barvu co jsem dával já (mám ji u rodičů).

Jak to vypadá,můžeš vidět na fotkách.

Upraveno uživatelem Lasse
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Byl jsem se zeptat v servisu kolik by vyšlo sundání a nalepení nových lišt na dveře.

Jde mi hlavně o sundání lepidla po starých lištách což vím,že půjde dost blbě.Zkušenost z O I.

Bylo mi řečeno,že je to na 2hod práce a cena cca 1400Kč :wallbash:

To si to radši udělám sám.Viděl jsem jak to lepidlo sundavají.Mají nějaký nástavec na vrtačku (gumový kotouč ve vrtačce) a s tím to šlo hladce.Lepidlo bylo za pár minut dole.

Oni mi budou tvrdit,že to trvá 2hod.

Nemáte nějaký tip jak to lepidlo sundat?

Upraveno uživatelem Lasse
Odkaz ke komentáři

cus, minuly tyden jsem to delal,

chce to teplou garaz a poradne nahrat fenem nebo horkovzduskou, ale opatrne kvuli laku. kdyz to bude pekne teple, tak to chce vzit a najednou to strhnout- odlepovat. kdyz to bude dobre nahrate, skoro nic tam nezustane. povedlo se mi to az u posledni listy, jinak mi vzdy neco zustalo a na to pomohl technicky benzin

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Konečně malý pokrok a alespoň zadní lišta v laku (sorry za foto,auto je špinavé a foceno mobilem).

Přední lišty se bohužel nepovedly. :(

Auto už za předchozího majitele mělo stříkaný pravý blatník a přední nárazník.Přestože to bylo děláno v AutoJarov,tak lakýrník měl asi slabší den a netrefil odstín barvy (nechápu proč tenkrát na 2 roky starém autě,stříkal jinou barvou než je z výroby).V kufru mám štítek s datumem opravy a je tam číslo barvy 9105 a auto je 9102.Měl jsem za to,že je to barva,kterou je stříknutý přední nárazník tak jsem nechal stejnou nalakovat lišty,ale jsou úplně jimé,takže půjdou na přelak. :angry:

Rozdíl barev je vidět jen když je pod mrakem ,na sluníčky není nic poznat,ale i tak mě to štve.

Boční lišty jsou připravené doma,jen skloubit dobré počasí s časem.

post-90-0-45774300-1334842858_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...