Přejít na obsah

Môj taxík...


Doporučené příspěvky

Biela klasická RSa, chválim výber motora, skôr každý dnes objednáva TDI :wallbash: Doplním do štatistík, za október pribudnú minimálne 2 biele a 2 modré, zaitaľ viem o týchto.

Plasty sa nepáčia ani mne, keď už ich tam ale chce mať, tak nech ich dá do bielej farby.

Modré parkovačky síce sú osadené, ale nie sú zapojené - preto ani nesvietia.

Koberčeky buď zmenili od MR2012, alebo ich vymenili v predajni - RS koberce majú šedé lemovanie, fotka je v mojej téme v prvom príspevku http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=10065&st=0

Odkaz ke komentáři

Benzín bol jasný hneď od začiatku, o TDI ani neuvažoval.. ;)

Plasty budú komplet biele, už sú v autorizáku na lakovanie..

Aj predajca mi povedal, že asi nie sú zapojené tie parkovačky, tak si to tipol správne.. :D

S kobercami nerobil nič, takto to došlo z výroby.. asi zase nejaké "šetrenie".. :(

Odkaz ke komentáři

neviem zvlastny vkus nevyzera to zle ale ani to tam uplne nepasuje :D ked sa mu to paci tak prosim :rolleyes:

inac farba nadhera biela je pekna elegantna a sportova zaroven a ta radicka kde si ju kupil lubo ?? pisal som badys-ovi zatial mal vsetko vypredane a este sa neozval ze uz su a ta moja sa uz trha mierne :D

Upraveno uživatelem juraj351
Odkaz ke komentáři

juraj tá radička je od badysa.. asi som bol rýchlejší.. :D

 

tak Prima classic má nejakú gumenú hračku asi.. :lol:

 

a ďalší upgrade žiaroviek keďže už sa všetky "lepšie" vypálili a naposledy som dával hocičo čo mi prišlo pod ruku a svietilo.. :D

post-120-0-37114100-1320918993_thumb.jpg

Upraveno uživatelem lubinob
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

no u mňa to bolo trochu inak.. ešte v záruke mi menili spojku ale samozrejme dvojhmotu nevymenili.. tak som vedel kód spojky a podľa toho mi Martin - jELDA z CC autodíly zistil že tam mám Sachs a podľa toho mi dal samotnú dvojhmotu Sachs.. to bolo ešte minulý mesiac ale až teraz som prišiel na radu u kamaráta v servise.. a je to neskutočný rozdiel, to auto celé stíchlo nielen na voľnobeh ale aj počas jazdy, teraz ide tuším aj lepšie ako keď bolo nové.. :)

Keď sa nemýlim tak je to tento.. http://www.cc-autodily.cz/search/?keyword=125010314

Za prácu som ešte neplatil a asi ani nebudem.. fungujú protislužby.. ;)

Odkaz ke komentáři

no to je.. a Martin dal ešte nejakú 100vku dole.. :palec:

 

tak bolo dnes aj prezuté na zimné, letné boli pekne umyté.. a niekto tu minule chcel vidieť celú tú tetu na stene.. :D

post-120-0-20682100-1322163637_thumb.jpgpost-120-0-65246700-1322163537_thumb.jpgpost-120-0-80060500-1322163545_thumb.jpgpost-120-0-20355000-1322163596_thumb.jpg

 

hneď som aj nahodil zimnú clonu na masku.. a malá skúška tjuningu..

post-120-0-56316100-1322163629_thumb.jpgpost-120-0-29169000-1322163603_thumb.jpgpost-120-0-01819100-1322163869_thumb.jpg

viem že kvalita nič moc, fotené narýchlo mobilom..

Upraveno uživatelem lubinob
Odkaz ke komentáři

to som ani nepovedal že to ide hocijako kombinovať.. ak máš niekde pri 200t km tak je najlepšie vymeniť celý komplet.. ale keďže mne pri 105t km menili spojku a vedel som akú tam mám tak som teraz vymenil len zotrvák.. keď to bude znova tak isto trieskať tak už logicky vymením celý komplet..

Nie som si tým istý či to vie zistiť podľa VIN, ale na Passata mi podľa VIN poslal presne ten istý komplet čo tam bol.. za opýtanie nedáš nič.. ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...

Klučky sú ešte doma, budú sa montovať budúci týždeň.. ;)

 

LED smerovky tam už nie sú asi rok a pol.. svetelný kužel tej LED bol menší a neodrážala sa tak v parabolke, za slnečného počasia boli slabo vidieť.. a občas pri daždi vyhodil maxík vadnú žiarovku.. tak išli všetky štyri smerovky diadem a je pokoj.. :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...