Přejít na obsah

Môj taxík...


Doporučené příspěvky

Biela klasická RSa, chválim výber motora, skôr každý dnes objednáva TDI :wallbash: Doplním do štatistík, za október pribudnú minimálne 2 biele a 2 modré, zaitaľ viem o týchto.

Plasty sa nepáčia ani mne, keď už ich tam ale chce mať, tak nech ich dá do bielej farby.

Modré parkovačky síce sú osadené, ale nie sú zapojené - preto ani nesvietia.

Koberčeky buď zmenili od MR2012, alebo ich vymenili v predajni - RS koberce majú šedé lemovanie, fotka je v mojej téme v prvom príspevku http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=10065&st=0

Odkaz ke komentáři

Benzín bol jasný hneď od začiatku, o TDI ani neuvažoval.. ;)

Plasty budú komplet biele, už sú v autorizáku na lakovanie..

Aj predajca mi povedal, že asi nie sú zapojené tie parkovačky, tak si to tipol správne.. :D

S kobercami nerobil nič, takto to došlo z výroby.. asi zase nejaké "šetrenie".. :(

Odkaz ke komentáři

neviem zvlastny vkus nevyzera to zle ale ani to tam uplne nepasuje :D ked sa mu to paci tak prosim :rolleyes:

inac farba nadhera biela je pekna elegantna a sportova zaroven a ta radicka kde si ju kupil lubo ?? pisal som badys-ovi zatial mal vsetko vypredane a este sa neozval ze uz su a ta moja sa uz trha mierne :D

Upraveno uživatelem juraj351
Odkaz ke komentáři

juraj tá radička je od badysa.. asi som bol rýchlejší.. :D

 

tak Prima classic má nejakú gumenú hračku asi.. :lol:

 

a ďalší upgrade žiaroviek keďže už sa všetky "lepšie" vypálili a naposledy som dával hocičo čo mi prišlo pod ruku a svietilo.. :D

post-120-0-37114100-1320918993_thumb.jpg

Upraveno uživatelem lubinob
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

no u mňa to bolo trochu inak.. ešte v záruke mi menili spojku ale samozrejme dvojhmotu nevymenili.. tak som vedel kód spojky a podľa toho mi Martin - jELDA z CC autodíly zistil že tam mám Sachs a podľa toho mi dal samotnú dvojhmotu Sachs.. to bolo ešte minulý mesiac ale až teraz som prišiel na radu u kamaráta v servise.. a je to neskutočný rozdiel, to auto celé stíchlo nielen na voľnobeh ale aj počas jazdy, teraz ide tuším aj lepšie ako keď bolo nové.. :)

Keď sa nemýlim tak je to tento.. http://www.cc-autodily.cz/search/?keyword=125010314

Za prácu som ešte neplatil a asi ani nebudem.. fungujú protislužby.. ;)

Odkaz ke komentáři

no to je.. a Martin dal ešte nejakú 100vku dole.. :palec:

 

tak bolo dnes aj prezuté na zimné, letné boli pekne umyté.. a niekto tu minule chcel vidieť celú tú tetu na stene.. :D

post-120-0-20682100-1322163637_thumb.jpgpost-120-0-65246700-1322163537_thumb.jpgpost-120-0-80060500-1322163545_thumb.jpgpost-120-0-20355000-1322163596_thumb.jpg

 

hneď som aj nahodil zimnú clonu na masku.. a malá skúška tjuningu..

post-120-0-56316100-1322163629_thumb.jpgpost-120-0-29169000-1322163603_thumb.jpgpost-120-0-01819100-1322163869_thumb.jpg

viem že kvalita nič moc, fotené narýchlo mobilom..

Upraveno uživatelem lubinob
Odkaz ke komentáři

to som ani nepovedal že to ide hocijako kombinovať.. ak máš niekde pri 200t km tak je najlepšie vymeniť celý komplet.. ale keďže mne pri 105t km menili spojku a vedel som akú tam mám tak som teraz vymenil len zotrvák.. keď to bude znova tak isto trieskať tak už logicky vymením celý komplet..

Nie som si tým istý či to vie zistiť podľa VIN, ale na Passata mi podľa VIN poslal presne ten istý komplet čo tam bol.. za opýtanie nedáš nič.. ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...

Klučky sú ešte doma, budú sa montovať budúci týždeň.. ;)

 

LED smerovky tam už nie sú asi rok a pol.. svetelný kužel tej LED bol menší a neodrážala sa tak v parabolke, za slnečného počasia boli slabo vidieť.. a občas pri daždi vyhodil maxík vadnú žiarovku.. tak išli všetky štyri smerovky diadem a je pokoj.. :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • No myslím, že jsi určitě neudělal chybu. Tak ať jsi taky spokojený. Já jsem zatím max. spokojený 😉👍 
    • Gratulujem k autu, inak ja som vyberal medzi Octavia 3, O4, Touran, Leon tolko, az som kupil superb 🙂
    • V nasom pripade ako nahrada za octu bol kupeny hyundai i30 kombi s 1.5dpi motorom v rozumnej vybave tak, aby tam nebolo nic zbytocne, co by cloveka otravovalo, musim povedat ze paradne auto do mesta a okolia, pri predbiehani a dialnici sice straca dych ale inak super. Superb je urceny na vozenie rodiny, vylety, dlhe trasy, predsa len bezpecnost, pohodlie, priestor (mam skoro 190cm a aktualne mozno aj blizko k 120kg) viem ze to nieje zadarmo oproti tej octavii, ale doba sa pohla a to co som si v minulosti uzival - hrabanie sa v aute, menenie veci a pod, na to uz nemam cas ani chut. Ako pise Konny, octavia 1 je nadcasove auto, vzdy sa za nou otocim ked niekde vidim zachovalu, po facelifte naozaj vizualne vydarene, s nesmetelnou technikou.
×
×
  • Vytvořit...