Jump to content

Váš Superb


Recommended Posts

 • 2 weeks later...
:) :D

 

2.5 TDi plná nálož

 

tady každej kdo má superba m,á plnou nálož ... ale tak možná v kufru když jede na chatu ... nejak nevidím šíbr tudíš ani solární .. a vyhř, čelní okno .. taky asi nebude.. co lednička v zadu .. a tv tuner máš...

Link to post
tady každej kdo má superba m,á plnou nálož ... ale tak možná v kufru když jede na chatu ... nejak nevidím šíbr tudíš ani solární .. a vyhř, čelní okno .. taky asi nebude.. co lednička v zadu .. a tv tuner máš...

 

no máš pravdu,šíbr nemám,tak y k čemu,že,když je climatronic :) ani lednici nemám v kufru,ale TV a DVD v předu i v zadu mám :)

Link to post
když se do toho budou počítat příplatkové věci,tak ano :)

 

No jaksi bez příplatkových věcí se tomu nedá řikat plná, takže se tam "zřejmě" počítat budou...panebože.

Link to post
 • 2 weeks later...

Tak jsem si jej taky na chvíli pořídil.Buhudík u mě auto víc jak rok nevydrží a to mám rád.

Jinak:Superb II 1,8 TSi,trošku dovybavený Ambiente-celokůže,parkovací asistent předek+ zadek + automatické parkování,MF volant,maxidot,adapt.bixenony,el.šíbr,výhřev sedaček,orig.BT HF sada Nokia,samozřejmě 4 El.okna,el.sklápění zrcátek.Snad jsem na nic nezapoměl.

Jinak už se na to shánějí 18"kola.

Z motoru jsem vcelku překvapen,ale zátak jako diesely to nemá a co se týče spotřeby,tak oproti předchozímu Passatu 2,0 TDi Variant je tam tak o 2-5 litry více podle způsobu jízdy.Ale líbí se mi to ticho od motoru.Co se týče pohodlí ve srovnání s Pašíkem,tak bych řekl že je to asi +- stejné,jen se mi zdá,že Passat je lépe odhlučněn od podvozku.

post-49-1249211386_thumb.jpg

post-49-1249211395_thumb.jpg

post-49-1249211401_thumb.jpg

Link to post
 • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Příspěvky

  • Chyba není , a co hodnoty? Teplota vody pro řj ? Teplota vzduchu? 
  • Ahoj lidi. Potřebuji radu protože už nevím co s tím. Octavka rok 97 1.6 aee. Ať je motor zahřátý nebo studený, tak po chvilce co drží otážky stabilně tak se rozhoupe, až občas chcípne sám od sebe. Při jízdě to samozřejmě jede naprosto normálně🙄. Přečetl jsem si příspěvky na co se zaměřit ale zatím mi nic nepomohlo. věci co jsem měnil: rozvody (před rokem), klapka, čidlo v sání, palec + víčko rozdělovače, kabely zapalovací, svíčky, cívka (před rokem), lambda, palivové čerpadlo (dávalo necelé 2,5bar), filtr palivový, čidlo klepání, čidlo teploty (když ho ale odpojím tak to přestane houpat) přijde mi, že jsem tam udělal snad všechno co na tom motoru je 😄 kontroloval jsem i vačku s hydroštěly a ta je ok, základní nastavení klapky ok, seřízení předstihu ok, sání ok, výfuk ok žádná chyba na diagnostice není any idea co s tím dál?
  • aj na aliexpresu maju...podobna sada za 80kc...ale pockas si tak 2 mesiace 🙂
×
×
 • Create New...