Přejít na obsah

3.OCTAVIA SRAZ 2.-4.9.2011


Doporučené příspěvky

dneska to norum hrube nevyslo to je fakt : hlasili prehanky na Melniku kolem 16:00 v deset sem bezel sklidit si vystroj z auta zpatky do tasky a zacal chcanec a bourka takovyho kalibru ze uz sem to dlouho nevidel :o a prsi do tedka :lol:

 

vetsinou jsou presny

 

snehulaky? moc to hrotite, byla trochu zima, coz by bylo cely letosni leto, tak si vemete mikinky a bude no :)

Odkaz ke komentáři
Jestli tam bude jako dneska, tak to bude paráda v nejhoršim si hodim zimáky do kufru :palec: Nevíte někdo, kolik je už zaregistrovanejch octaviaků ?? Budu tam novej tak mě snad s každym pořádně seznamíte u baru!!!! :smich:

 

 

100 PANAKU NO TAK BUDEŠ PĚKNĚ VOŽRALEJ!!! :palec: :palec:

Odkaz ke komentáři
Jestli tam bude jako dneska, tak to bude paráda v nejhoršim si hodim zimáky do kufru :D Nevíte někdo, kolik je už zaregistrovanejch octaviaků ?? Budu tam novej tak mě snad s každym pořádně seznamíte u baru!!!! :palec:

to aby sis vybral pořádnej balík :D loni nás tam bylo přes 100 aut :D a letos to snad bude ještě víc :D

Odkaz ke komentáři
A večer je tam nejaka hudba nebo jenom grilovačka ?? Vůbec mě nenapada co se tam ty dve noci bude delat Jede se nejaka splasená jizda nebo tak neco?

Neboj o zábavu bude postaráno :palec: oba dva ročníky jsem se tam vůbec nenudil :D a navíc jsem tam poznal fůru pohodovejch lidí... :D

A JESTLI CHCEŠ TAK MŮŽEŠ JET S NÁMI V PÁTEK PROČTI SI TO TADY :D http://forum.octaviaclub.cz/index.php?s=&a...t&p=1150107 :D

Upraveno uživatelem Sterny
Odkaz ke komentáři

zadny sileny a zbesily jizdy nejezdime, v arealu kempu je snizena rychlost a auta stoji na trave takze zadny nocni jezdeni neni mozny a je to jedine dobre..

 

v patek vecer se vetisnou dorazi na veceri nahoru do hotelu spolecne, tam se bumba a pod. to byva klidnejsi, abysme se pripravili na sobotu.

 

v sobotu vecer se griluje a u toho jezeni se proste keca a ani nebyla minule potreba hudba, nez obejdes vsechny znamy, nebo se seznamis apod tak mas pulnoc jen to fikne, no a pak je to zase na kazdym, hudbu a mikrofony jsme po prvnim rocniku tak nejak odstranili :palec:

 

je to sraz hlavn ena pohodu, pokec a zabavu pres sobotni den

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...