Přejít na obsah

3.OCTAVIA SRAZ 2.-4.9.2011


Doporučené příspěvky

Tak já se těším, čím dál víc, ale pozor, moc to s tím nepřehánějte jako já, protože to tak někdy bývá, že se jako na potvoru něco přihodí. Naštěstí jsem neměl nic smrtelného, jen prostředníček zapomenutej ve dveřích :) , snad přes noc nebude tak na 3 klávesy .... nateklej

Odkaz ke komentáři
Zdravim, tak jsem se zaregistroval a razim též!! Neni někdo s oblasti okolo Berouna ?? Že bych se k nim přifaříl! ;)

 

Zdravim, tak jsem se zaregistroval a razim též!! Neni někdo s oblasti okolo Berouna ?? Že bych se k nim přifaříl! :)

Přidej se k Pražákům a všem kdo okolo Prahy bude projíždět. Srázek bude v pátek na první čerpací stanici na Hradecký dálnici,čásek ještě doládíme :P

Odkaz ke komentáři
Aj ja pôjdem cez Ostravu v piatok.. :D

 

zdravim te,

 

tak to bude super alespon nas pojede vic!!

 

Navrhoval bych se sejit zde:

 

je to kousek od dálnice D1!!! ;)

 

Restaurace Mc Donald´s

Rychlé občerstvení

 

Rudná 3121/128

700 30 Ostrava-město, Ostrava-Zábřeh

GPS

49°47'58.889"N, 18°13'26.856"E

 

čas by jsme ješte upřesnili!! idealni odjezd z Ostravy je 14.00 takže sraz kolem 13.45 hod ješte uvidíme co na to ostatní :)

 

no už se nemůžu dočkat :P :D

Odkaz ke komentáři

takze ja v patek dovolenou mit nemuzu - bohuzel kvuli KRÁVĚ zde v praci co uz si to tam nacarala a nezeptala se (ta me sere) takze pojedu v patek z MB odpo/k veceru a ne dopoledne.. :)

 

Ma nekdo naplanovano podobne?

 

A ted koukam, ze sem to seknul do srazu takze to jdu dat do hospody kdyztak zde delete... ;)

Upraveno uživatelem O.v.i.
Odkaz ke komentáři
Klidně se můžeš přidat aj k nám (čti mě) z jihu pač pojedu nejspíš Solo a určo jedu přez PHU po dálnici. Jen porád ještě nemám jasno zda pátek nebo sobotu. Uvidím dle počasí... ;-)

 

 

Kdyby si jel v sobotu ráno tak bych se na tebe napojil!!

Odkaz ke komentáři
Přidej se k Pražákům a všem kdo okolo Prahy bude projíždět. Srázek bude v pátek na první čerpací stanici na Hradecký dálnici,čásek ještě doládíme ;)

Někdy odpolko? Kdybych náhodou jel už v pátek...

 

Kdyby si jel v sobotu ráno tak bych se na tebe napojil!!

No uvidím dle mladý jak ona v práci a taky asi dle počasí trochu. Každopádně se dyžtak domluvíme nějak ;-)

Odkaz ke komentáři

Zrovna si pročítám stránky ATC Rozkoš, tak vím pravidla campu a že musím opustit chatu do 10:00 ráno ;-)

Mám zase dotaz. Mají tam někde WiFi ? nebo se budu muset spokojit s připojením od "O2 -Mobilním internetem".

Jsou nějaké plány na neděli nebo se už jenom odjíždí ? Já mám v plánu, jestli bude čas do ZOO Dvůr Králové (když je to jen 30km).

 

Trochu mimo téma diskuze, mrkněte na moji prezentaci Octavie, kterou mám skoro hotovou.

Případný komentáře do Zpráv tady na foru nebo na mail. Díky

octavia.wikyweb.net

 

Mějte se.

Odkaz ke komentáři

WiFi tam JE, tusim ze tam ma nekolik anten mistni provieder a na recepci si muzes koupit KREDIT kde je HESLO se kterym se v kempu pripojis a odecitaji se ti MB. Ted uz si nepamatuji kolik me to stalo a kolik MB jsem si koupil. Ale stacilo to jen tak tak na 2 dny...

Odkaz ke komentáři

aby jste nemuseli listovat, tak si dovolím přímo citaci:

 

 

David W. 20:11

Dobrý večer, zajímalo by mě, jaké bude počasí 3.-4. září v městečku Česká Skalice u vodní nádrže Rozkoš (okres Náchod). Máme tam sraz OctaviaClubu ;-) Děkuji a snad vyjde hezké počasí

Prozatím to vypadá, že přelom srpna a září přinese převážně slunečné počasí a odpolední teploty budou letní.

novější >>

Odkaz ke komentáři

no hlavne podle vyvoje letosniho leta ktery spis pripomina zajimavy rijen :)

 

cili jestli bude teplo uvidime, kazdopadne pani z TN.cz moc neverim uz jen proto, ze to je urcite kamoska toho teplyho jancarika co se neumi oblikat z Novy :lol:

 

ja jedine Norsky hydrometeorologicky ustav : www.yr.no

 

tem verim :o

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...