Přejít na obsah

3.OCTAVIA SRAZ 2.-4.9.2011


Doporučené příspěvky

Slibte Houmikovi pohárek za nejhezčí OI a on dojede... :huh:

Chlape to budeš makat aj víkendy jo? Te dost na prd teda... Tak snad ti to vyjde...

 

Mam zatim Dienst jen na srpen, na zari teprve dostanu. Muze se stat, ze tam bude zrovna vikend volny, ale ted to fakt nevim. Proto nechci blokovat rezervace ostatnim. Jinak jo, je to 5-Tage-Woche, ale na vikendy se nehraje, s tim jsem ale pocital.

Odkaz ke komentáři

Takze bohuzel. ;) Volno si asi vezmu na ten vikend, ale v planu mam neco jineho. Letos se na srazu asi neuvidime.

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

Ahoj, jsem tento rok novej a na srazu budu taky poprvé.

 

Chtěl bych se zeptat...

- jestli čas příjezdu bude stačit kolem 15.h v sobotu, chci do 11.h vyjet z Karlových Varů.

- pak mám objednanou rezervaci Chata dolní (spodní, jak píšou na stránkách campu), tak by mě zajímalo, ale asi to je blbej dotaz .. no ještě jsem v campu nebyl ;-) .. jsou tam ručníky, osušky a toaletní papír ? :huh: No a máte někdo fotky z chatek ?

 

Jinak už se nám to blíží a těším se, že poznám nové lidi a hlavně uvidím vaše tuningy ;-) a budu se inspirovat. Jinak svojí Octavia II se snažím ještě vymazlit. Už se mi zdálo, že mi Octavii ukradli před očima, to byl horor :)

 

Pokud by někdo chtěl, jsem na Facebooku a mám tam galerii. Najdete mě pod jménem David Wiky Winkelhöfer.

 

Děkuji za odpovědi a objednejte nějaké slušné počasí ;-)

Odkaz ke komentáři
rucnik asi svuj, ja si ho tahat vzdycky :)

 

ja bych byt tedbou prijel malicko driv, mohl by si minout nejaky souteze apod.

 

idealni prijezd je cca 11:00 v sobotu na rozkos

 

 

OK, tak si beru rovnou takovou znackovou brasnu na koleckach, holt budu vypadat jako kdyz jedu na tyden :D

Budu se snazit co nejdriv... Na golf moc nejsem, tak si ho zahrajte jako prvni ;-)

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...