Přejít na obsah

O III FL, natürlich weiß


Doporučené příspěvky

Tak sem prihodim nase nove sluzobne lietadlo, ktore po 6 rokoch nahradza VW Caddy 1.9 SDI. Ak sa vam nepozdava to O III v nadpise, tak sorry - ja som skratka musel, kedze riesim uz cca mesiac ako oznacovat v beznej komunikaci nase octy, kedze ich mame teraz uz vsetky :palec: . No a kedze prva octavia bola vyrabana okolo roku 1960 tak som sa rozhodol ze je patri O I :palec: ! Aj Golf pocitaju od I ;) !

Takze nejake to foto na uvod:

 

post-20-1311461655_thumb.jpg post-20-1311462964_thumb.jpg post-20-1311461669_thumb.jpg post-20-1311461700_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Giancarlo
Odkaz ke komentáři

mischicka: facelifty nebudeme pocitat :smich:

mexo: njn s caddym sa to neda porovnavat, ale bol dobry v tom, ze si si mohol na nom odviest co si chcel - prakticka vec pre rodinny dom. Je to inak pecka ta vybava - uz som sa pristihol, ako hladam v mojej octe AEE tempomat :palec: ! Inak to ma komplet el okna, dvojzonova klima, vyhrev prednych sedadiel, aux, parkovacie vzadu, stmievacie vnutorne zrkadlo,maxidot, bluetooth, tempomat a kopec dalsich veci, ktore sme v aute nikdy nemali :lool: ! Vsetko to doplnim, ked to budem vediet komplet :palec:

Celkom na uvazenie je, ze to vsetko stalo cca rovnako, ako pred piatimi rokmi predfacilft 1.6 MPI 75kW absolutne bez vybavy :lool: .

Odkaz ke komentáři

no celkom jej tie elektrony seknu nie :palec: ? Aj ked by som si tam vedel predstavit aj ine kolieska :palec: !

Teraz sa pohravam ale s myslienkov zohnat nejake elektrony aj pre OII. Avsak chcem na nej este trochu tento rok zapracovat = predny + zadny naraznik dole,tiez zrkadla => to vsetko nalakovat, osetrit spodok auta, vymenit vystuhu vzadu + nejaka ta klamparina, repas zadnych brzd (bubnov) vyhadzat intros - cistenie + nove predne sedadla, opravit kable k radiu (poskodene z vlamacky ) a uvidime co este :lool: !

Ale vsetko to brzdi moja zachranarska cinnost - vid sekcia Felicia, ktora zabera jednu garaz + OI - rozhadzana hned vo vedlajsej garazi :smich: .

Odkaz ke komentáři
Celkom na uvazenie je, ze to vsetko stalo cca rovnako, ako pred piatimi rokmi predfacilft 1.6 MPI 75kW absolutne bez vybavy :) .

 

To mi hovor. 4 roky dozadu stala 1.6mpi elegance + zopar extras tolko, co teraz nova RS (!) s ovela lepsou vybavou. Vtedy som stedro doplacal aj za ESP, radio Stream ci hlavove bagy + som tam fukol xenony. Ani maly kozeny paket to nemalo!

 

Tak si uzi kopec novych ficuriek :palec:

Odkaz ke komentáři
4 roky dozadu stala 1.6mpi elegance + zopar extras tolko, co teraz nova RS (!)

Lenze ked vysla OII,to bolo zgruntu nove auto a toto je iba facelift a ktomu zrovna nie velmi vydareny.Za tie prachy by to bolo nepredajne.Samozrejme svojich fanusikov si najde,ale zdaleka nie tolko ako OII.

Niektore znacky aj dnes "po krize" maju drahe auta a nejdu s cenou dole ani keby ich rezali

Odkaz ke komentáři

mno ja by som netvrdil, ze facelift nie je vydareny - v 90% sa stretavam s kladnymi ohlasmi. Jazdil som s predface 1.9 TDI 4X4 v kombajne - vybava tusim ambiente a musim povedat ze napr tento face interier posobi na mna ako celkok ovela lepsim dojmom - ani sa mi z toho auta nechce vystupit. Nemyslim, ze fakt, ze toto je facelift je dovodom nizsej ceny ale kriza tam zohrala celkom slusnu ulohu.

Odkaz ke komentáři

Interier je zhruba taky isty v podstate to aj ta ista pristrojovka je,len tusim face pouziva uz niektore materialy lacnejsie,niekde to kritizovali,ale v podstate v tom rozdiel nie je.Vmeneny volant,alebo ine radio pristrojovku nerobi a pristroje su kazdopadne vymakanejsie vOII.Tvar Octavky ako takej je uz okukany a ja osobne som sa co sa tyka tych prednych svetiel s kladnym ohlasom nestretol,vsak aj tu si chalani davaju mracitka,jednoducho to tomu autu nesed a co som videl testy aj tam to kritizuju,ale neberiem ti to,ze tebe sa to paci.Ja som mal OII a opat som si chcel kupit Octavku,alebo SII,ale rozhone nie s takym tvarom ako maju a na OIII sa mi uz cakat nechcelo,tak som si kupil Accorda a ci veris alebo nie,kriza nekriza, Accord drzi cenu ako besny a tu je uz kapanek iny tvar pristrojovky.Obcas sem chodim,lebo vzdy niekto na Octavku nieco potrebuje a daju sa tu zoznat celkom lacne veci.

Odkaz ke komentáři

tak accord si cenu drzal vzdy, to je pravda. Neviem ci su materialy lacnejcie, ale ja to tak rozhodne nevnimam, skor opacne. Chlapik, ktory na tej 4x4 predface nabehal 270tis km po tom co skusil tuto novu hovoril, ze je to prijemna zmena a celkom sa mu to pozdavalo.

Co sa tyka tej okukanosti, tak to je individualne - tu na fore stretnes aj ludi, co mali 4X jednotkovu octaviu a stale sa im paci (ja sa medzi nich velmi rad zaradim :palec: ). Takisto predne svetla = individualna zalezitost - moj mazor je, ze napr. Rs - ke tie svetla trochu ubrali na "race" vzhlade, ale pridali na elegancii. To, ze tu si chalani davaju mracitka nic neznamena ;) , uz tu mame aj nejake tie prestavby na face :D (teda vietor fuka aj opacne ;) ). Faktom zostava, ze vela ludom, co predtym octu nemuseli, sa octa teraz paci - to je moja skusenost. Mam pocit, ze sa zacinam opakovat :)

Odkaz ke komentáři

Teraz pozeram,ze ty resp vy ste vlastne OII nikdy nemali.Pozor podla toho co pises,nie som si isty,ci si v obraze,ale OII a OII fl je to iste auto,to nie je ako OI a OII,inak tam nema byt co ine,to by ste museli mat jeden z novych automatov,aby si mohli nejaky rozdiel registrovat,akurat este rozchod ma flko uzsi,ale to pri jazde sotva pocitis

Tie mracitka som nemyslel ze by sa chceli podobat na OII,ale jednducho sa im tie svetla nepacia a ani mne to nejak elegantne nepride,skor naopar no kazdopadne je to subjektivne a ani ti to nechcem vyvracat.

.Osobne nepoznam cloveka,ktoremu by sa klasicka Octavka I,alebo II nepacila a ze by boli na jej dizajn take rozporupne nazory ako na facelift,ale svojich priazdnivcom si urcite najde a bezpochyby k nim patris aj ty :palec: .

Co sa tyka jazdy fl,je to dtto ako OII,osobne som ju skusal aj ked prevodovka fl doklepavala,ako vo fabii,co ma dost prekvapilo a co som pred tym v OII nikdy neregistroval ,ale inak to iste.Mozno este akoby sa od podvozku viac predieral zvuk u fl ako u OII ale to mohlo byt aj vybavou..U díeslov prinosom pre usi su nove CR motory aj ked nie s takym tahom ako TDI

Sam som mal dve O1 a nedavno som videl OI RS ciernu na skratenych pruzinach a paradnymi kolesami,to auto vyzera stale velmi dobre Ked som menil znacku, trochu ma to aj mrzelo nakolko toto by uz bola moja stvrta skoda v podadi,ale uz teraz nelutujem

Odkaz ke komentáři

nie ja mam jasno co je O I a OII a OI FL a OII FL;) ! Len vo vyssich prispevkoch som ich trosku prekrstil aby som pomstil prvu skutocnu O I vyrabanu v 60tych rokoch :rolleyes: OII predface sme nemali nikdy nastalo, ale mame tiez cosi spolu odbehane :)- hlavne 1.6 75kW a 1.9 TDI !

o vydrzi O II FL v porovnani s predfaceliftom a o podobnych zalezitostiach dame rec tak o 3 roky ;) ! Co sa tyka hluku v kabine aj od podvozku a pod, tak zase nesuhlasim ;) !

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Tak sem prihodim nase nove sluzobne lietadlo, ktore po 6 rokoch nahradza VW Caddy 1.9 SDI. Ak sa vam nepozdava to O III v nadpise, tak sorry - ja som skratka musel, kedze riesim uz cca mesiac ako oznacovat v beznej komunikaci nase octy, kedze ich mame teraz uz vsetky :palec: . No a kedze prva octavia bola vyrabana okolo roku 1960 tak som sa rozhodol ze je patri O I :palec: ! Aj Golf pocitaju od I ;) !

Ahoj no tak Octavky se pocitaj od 0 tedy O 0 , O I , O II

Ja mam tedy O 0 a O II :lool:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...