Přejít na obsah

SPIRUS .. Okta 1,9TDi RS white line..ENDing story.. nový nástupce :)


Doporučené příspěvky

a je hotovo :) :)

 

vysledek me docela natchnul ..dilo se podle me zadarilo :) jeste az bude cas tak musim vycistit vse okolo od prachu a bordelu aby to trosku vypadalo jeste o neco lepe :D a az nekdy budu mit zace trosku casu tak dam vicko chladici kapaliny do cerno-bile a krytku ostrikovacu do cerne a mohlo by to byt vse :)

 

ted se budu zaslouzene tesit na ctvrtek kdy vyrazim na lyzovacku /odpocinek do ALP :D :)

 

 

170320131330.jpg?ver=2

 

170320131326.jpg?ver=2

 

170320131328.jpg?ver=2

 

 

 

jinak diky vsem co se to libi :)

neni to tak dokonaly jako od profi lakyry najdou se sem tam nejaky drobny vady ale na moje pomery samouka, mizerny garazni prostory a vybaveni si myslim ze docela dobry :) :pivo:

Odkaz ke komentáři

Úplná paráda... Jsi šikovný.

Myslíš, že by jsi mně mohl hodit do emailu návod/postup, jak jsi to dělal? Poslední dobou hodně sleduji tvoje vlákno a koukám, jak si to hezky kousek po kousku přelakováváš. Též bych si to chtěl přebarvit, proto bych byl moc rád za jakoukoliv radu. Co a jak používat, jak to udělat, co pokoupit atd...

Oktule s tím vypadá fakt suprově. Klobouk dolů :palec:

Odkaz ke komentáři

Úplná paráda... Jsi šikovný.

Myslíš, že by jsi mně mohl hodit do emailu návod/postup, jak jsi to dělal? Poslední dobou hodně sleduji tvoje vlákno a koukám, jak si to hezky kousek po kousku přelakováváš. Též bych si to chtěl přebarvit, proto bych byl moc rád za jakoukoliv radu. Co a jak používat, jak to udělat, co pokoupit atd...

Oktule s tím vypadá fakt suprově. Klobouk dolů :palec:

 

 

 

diky .. mejl jsem ti poslal, tak kdyz by jsi mel jakykoli dotaz, klidne se ptej, rad poradim :)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

uz jsem nemohl vydrzet a konecne dnes jsem omyl auto protoze uz prestavalo byt zase bile a taky konecne prezul na litni backuuurky :) .. prikladam zatim par vecernich fotek z mobilu .. takze kvalita nic moc ale jak bude pekne udelam lepsi :) tohle je zatim jen pro predstavu .. jeste tam chybi cupra lizo :)

 

070420131368.jpg?ver=2

 

070420131373.jpg?ver=2

Odkaz ke komentáři

dekuji panove :)

 

 

Honza9007 ..kdyz jsem je mel nedavno dole (byla oprava) tak mi to bez nich prislo zase takovy chudy.. nemastny/neslany :( :( holt takhle je to alespon trosku agrese :) ..ale dik za nazor :)

 

Spooky1 ja uz bych neexperimentoval .. protoze jak pise Závy zadni znak by ve finale byla jen slepice na cernym poli a krouzek by zanikl s barvou 5.dveri .. predek mozna ale zadek ne .. ale asi to spis necham tak jak to je :)

Odkaz ke komentáři

Lumen1.8 dekuji ti :)

 

 

a jeste dodam jeden maly nutny servis .. vymena zadnich kotoucu .. protoze stare byly uz znatelne K.O.

 

nahradily je opet nove BREMBO MAX ale s deskama ferodo ktere jsem trosku zarovnal smirkem :)

 

210420131438.jpg?ver=2

 

210420131439.jpg?ver=2

 

zatim si vse seda ..ale uz ted to brzdi o DOST lepe nez pred tim :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...