Přejít na obsah

SPIRUS .. Okta 1,9TDi RS white line..ENDing story.. nový nástupce :)


Doporučené příspěvky

libor.kratas diky diky bylo to tam fakt zajimavy ale mame v planu dorazit do MB a jit primo do zavodu na exkurzi za provozu ale k tomu je potreba alespon 30lidi tusim a dobrou dohodu :D :)

 

 

ALL ceka me vymena kabinoveho a vzduchoveho filtru .. kabinovy je jasny ale chci se zeptat na vzduchovy ..ma cenu kupovat od KNko? nebo staci MANN ci nejaky jiny ... otazkou je co je lepsi jestli papir nebo latka .. ma nekdo KN nebo MANN co by jste doporucili spis :)

 

Aleši klidne bych to obetoval cestu tam abych se mohl podivat do MB a MarekRS by sel taky

Odkaz ke komentáři

At je Leto nebo Zima .... jizda s Letnima je proste priiiima .. a neb po ceste ze Znojma do Radimi u Kolina v sobotu vtom nejvetsim chumeleni bez sebemensiho neplanovaneho ustrelu, zkluzu, prokluzu.. konstatni rychlost kolem 80km/h a teplote - 2.5°C ..s pneu Nankang NS-2 UltraSport spousta lidi tvrdi ze stoji za prd ja zas ze me jeste nezklamaly ani na vode ani na snehu :D :P jinak koukam ze budu delat silnicarum silnou konkurenci :D :D :D

 

zameteme zameteme :D

281020121046.jpg?ver=2

 

hrneeem

281020121047.jpg?ver=2

 

mame nahrnuto :D

281020121048.jpg?ver=2

 

a tak to vypada rano

281020121049.jpg?ver=2

Odkaz ke komentáři

martin_TDI :D :D :D diiik ale tohle bych asi neutahl :D ale mohlo by to vypadat zajimave :)

 

Kenny ja to zatim necham a az zacne poradne chumelit tak uvidim jestli budu jezdit a taky podle toho jaka bude snehova situace :D pak pujde teprve dolu

 

Spooky1 no kdyby to bylo ted o vikendu tak to ma byt hezky kdo vi jak bude pristi tyden ..

Odkaz ke komentáři

311020121051.jpg?ver=2

 

tahle to dopada kdyz se vam do cesty zniceho nic priplete pes ktery jde v klidu po chodniku vedle majitele a pak se splasi a narazi do blatniku nastesti jsem uz skoro stal kdyz narazil ale u me to odnesl blatnik a kousek vytrzenyho liza z narazniku pes je nastesti vporadku jen roztrzena packa a jednani majitele taky paradni a na urovni takze mimo PCR a pojistovnu :) tak uvidime kdy bude novy blatnicek :)

Odkaz ke komentáři

kenny no jooo moje vsimava RZ :D :D

 

 

jinak jsem se dokopal a namontoval nastavec ktery je urceny pro origo radio skoda symphony misto CD changeru.. diky tomu ted muzu poslouchat mjuuzik pres USB, SD, nebo AUX :)

vse bude zabudovano do kastliku az udelam v praci nejakou krabicku na to :D zatim to tam je jen hozeny

vse funguje paradne :) a velke dik patri GeorgoviWWW za echo, ze neco takovyho existuje :)

 

041120121055.jpg?ver=2

 

061120121061.jpg?ver=2

Odkaz ke komentáři

tak konecne jsem vymenil blatnik po stretu se psem .. majitel sehnal origo blatnik v me barve ...demontaz a montaz byla tak snadna jako zavazani si tkanicek u bot :D druhy den jsem cele auto umyl a blatnik osetril kosmetikou bez voskovani a vysledek ?? zde ja myslim jako by se nikdy nic nestalo :)

 

111120121068.jpg?ver=2

 

 

 

 

GeorgeWWW jj na to jsem taky prisel ...ale to mi ani tak nevadi :) protoze obsadim docela dost pisnicek do 6ti slozek :)

 

DJ.Mara to je zajimava myslenka ktera napadla kdysi i me ale kdyz jsem videl tu elektrarnu a ceny tech origo radii tak se myslenka o realizaci nestihla ani vyplnit :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...