Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


jar_da

OctaviaClub
 • Počet příspěvků

  9 939
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Počet nej dní

  10

O uživateli jar_da

 • Hodnost
  hodnost: TITANIUM

Profile Information

 • Od
  Čechy
 • Pohlaví
  Muž

Návštěvy profilu

1 335 zobrazení profilu
 1. Plivárna

  Geis nema svoje dodavku, vsecho to jsou najati ridici s vlastnimi auty a jejich polepy. Svarc system jako prase a nikomu to nevadi.
 2. Plivárna

  Hoši, vy tomu dáváte slušnou porci ..... Ti, kdo z vás zaměstnávají lidi, tak ví jak to je ..... shrnu to. takže první tři pracovní dny neschopnosti se neplatí, následně od 4. tého do 14. tého platí zaměstnavatel a to pouze za pracovní dny, od 15. dne platí ossz a to včetně sobot a nedělí jakousi průměrnou výškou dávky na den
 3. Plivárna

  Presne tak. Plati se komplet dny neschopnosti. Tzn. Vcetne sobot, nedeli a svatku. Svatek pak samozrejme jinak placeny neni.
 4. Plivárna

  pozor, jde o první tři PRACOVNÍ dny, takže to teoreticky může být až 5 dní se sobotou a nedělí
 5. SPZ a RZ

  asi ... , čím víc MMM, tím víc adidas
 6. SPZ a RZ

  Ano, jen by měl sundat ještě ty chrom čísla na karoserii, origo značení z fabriky
 7. Plivárna

  Tak na dálnici jste nestáli asi kvůli Rozvadovu a zaparkovaným kamionům na Shellce, ano měl jsi cestu na hovno, to se stává, ale .....
 8. Plivárna

  Tomáši, zkus si to někdy ..... proč myslíš, že byly všichni v CZ, no sám to píšeš, v DE je svátek a tak tam jet nemohou, pokud se dostanou v jejich všední den před jejich svátkem k nám do CZ, tak pak můžou jet dál, protože se jich jejich svátek u nás netýká a tedy jedou bez prodlení ..... a proč stojí na Rozvadově? protože jim prostě nikam dál už nedá třeba doba řízení na ty naše "parkoviště" která chybí, tuším, že pro kamiony jsou až do Prahy jen dvě .... Sjet nemohou, nemají kam, parkovaní mimo dálnice s kamionem je ještě horší a navíc spousta omezení kolem a kolem, to samé je s dobou řízení, prostě jim to nedá na to, aby někde půl hodiny jezdili dokola kolem měst a nechali tam kamion odstavený, taky se chtějí jít najíst, osprchovat apod. Kdo nejezdil, nepochopí, je spousta věcí co musí a nemohou a jsou pod sankcemi apod., tím nechci omlouvat odstavení na blbém místě, ale ono i překročení doby jízdy byť o úět minut je problém.
 9. Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

  no nevím, jestli tohle vyřešíš zrovna pískem .... tvrdá hlína je v podstatě každá, pokud je suchá, proto to chce zalévat a hlavně sekat na výšku cca 4 cm, tak aby se držela ranní rosa, nezdá se to, ale dělá to hodně ... každopádně já dával hlínu, jemnou a mírně upravenou na výsadku, cca 8 cm a do toho travní semeno rovnou s vlastnostmi do sucha - https://www.obi.cz/travni-semena/aros-travni-smes-do-sucha-2-kg/p/2941664 listy trávy jsou takové širší a po sekání ostřejší, podobné přesně trávě na golfu v SAE
 10. Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

  Já dával jen hlínu, ale jemnou
 11. Plivárna

  Souhlas, když přijedeš trasu D11 a D5, tak nemají kde parkovat a porušení doby jízdy je horší zlo než špatně parkování.
 12. Vtipy a vše podobné

  Asi ma spolecnyho to, ze plati za reklamu a to je prijem na provozovani stranek. Nic neni zadarmo.
 13. SPZ a RZ

  Hrozný, jediná s tou 14-kou má nápad
 14. Co me dnes potesilo...

  Turek 3 super, interiér neskutečná pecka a to ve všech ohledech a směrech, vzhled zvnějšku trochu dost ztratil na "sportovnosti" je teď takový víc nafouklý a mohutnější a to je přitom jen delší a dokonce nižší Trochu mám problém s chromem v kombinaci s hodně vysokou přídí, tohle je asi prostě s ohledem na Čínu, uvidím, jak bude vypadat černá varianta. Taky se mi moc nezamlouvají boční linky, takové ostré faldy, dělají to auto právě nafouklé a navíc, až to do této hrany někdo ťukne, tak je to neopravitelné. Škoda malých brzd vzadu proti dvojce. Jízda se mi zdá taková lehčí. Parádní je, že neztratil nic z offroad schopností, kde je to opravdové SUV na ne ty ostatní atrapy do terénu od zbytku značek, vyjma RR Uvidíme co bude časem s cenou, protože např. Cayenne je už na dostřel cenou, byť v základu, ale stejně ..... z něj jsem byl v přímém porovnání o víkendu nadšenej.

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

×

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla a používáním We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..