Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Ford Club

Sign in to follow this  

Sekce určená pro všechny majitele automobilů značky Ford

Sign in to follow this  
    • Omlouvám se za zavádějící informace. Ověřil jsem to ještě v tom servisu a to couž dvakrát opravovali byl právě ten posilovač, kde praskla membrána. Teď je to tedy prasklé potřetí a v servisu kroutí hlavou, že to ještě nezažili. Upravuji tedy otázku - nestalo se vám někomu, že by opakovaně praskala membrána posilovače? Nebo nemáte nějaký tip, proč by se to mohlo dít? Připomínám, že to bylo vždy při prvním sešlápnutí brzdového pedálu po nastartování (respektive ve dvou případech startování se sešlápnutým pedálem). Díky
    • Jde teda videt, ze ten benzin je pekna sra*ka, kdyz po 2 mesicich je KO... Mozna by nebylo spatny zkusit pridat do benzinu nejaky stabilizator paliva. Loni jsem ho nalil u babicky do kanystru pro zahradni techniku (pres pul kandaku zustalo do letosniho roku) a muzu rict, ze jak sekacka tak i freza chytily na 3-4 zatahnuti, coz driv bylo nemyslitelne...
    • Konny: Musím říct že mám stejný zkušenosti, firemní CNG auta jak je tam benzín přes 2 měsíce tak startují na 3 případně to hned chcípne, když je zima tak třeba nechce chytit vůbec a startuje se několikrát, až se to rozchodí tak je to celý den ok 😄 takže se to nebo vypustí nebo vyjede do prázdna, natankuje se nový benzín a je to zase jak z fabriky 😄 
  • Create New...