Jump to content

Ford Club

Sekce určená pro všechny majitele automobilů značky Ford

• Tak k nejakemu vyvoji a planum: dostal jsem zajimavou nabidku na O4 RS, ktera me diky edici 120 let motorsport extremne zaujala uz drive a tedy jsem to mesic zpet upsal a objednal. V tomto tydnu jsem dostal info, ze vuz by mel byt pravdepodobne Kveten/Cerven, coz odpovida 8-10 mesicum v dodani. No uvidime, jsem optimista.
    • 💬 Po delší odmlce jsem si našel čas sepsat pár věcí, co se od posledního příspěvku změnilo: ⛽ V červenci jsem nechal namontoval LPG - 1.6 mpi není závodní speciál a jeho spotřeba na benzín není taky úplně příjemná🤐, takže jsem za tuhle investici rád, protože od července jsem na palivu ušetřil bezmála 7200,-Kč (= 1/3 investice se za pár měsíců vrátila) ⚫ Po montáži LPG jsem nechal aplikovat fólii na zadní okna + kufr  - 5% propustnost a nemůžu si to vynachválit jak po vzhledový stránce, tak po praktický.  💡 Před pár dny dorazily LEDky do H7  - před tím jsem používal od Philipsu WhiteVision. Poměrně drahé žárovky a i přes to, že svítily dobře (teda s porovnáním s ledkama ne až tak dobře 😄), tak životnost je žalostná a po pár měsících jsem vyměnil jednu žárovku a jak praskla po 14 dnech druhá, došla mi trpělivost a koupil jsem od Libora kvalitní LEDky. Takže doufám, že nebudu litovat 😄  Nic není problém 😄 ale nebylo mi až tak do smíchu, protože jsem se sotva vešel za volant 😄 
    • Wetcoat mapy dělá akorát když se aplikuje na sluníčku nebo na horký povrch, na to pozor..
  • Create New...