Přejít na obsah

Cuvacia kamera


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...

Zdravim vsetkych.

mam namontovanu origo VW kameru pripojenu ku Columbusu. Pri zaradeni spiatocky sa ale najskor zobrazi OPS (cuvacie senzory) a az po prepnuti na obrazovke Columbusu sa prepne na obraz z kamery. Ako to spravne nakodovat, aby to pri zaradeni spiatocky hned preplo na obraz z kamery. RJ parkovakov je 5J0 919 475 A. Vopred vdaka za pomoc.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zdravim,

zapojil jsem kameru misto osvětlení SPZ a bez nastartovaní běžela normalně ale když jsem nastartovat, tak se ztracel obraz a po dalším otočení klíčku se nezobrazil obraz vůbec. Myslíte že kamera odešla?

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

zdravim ta . ja by som chcel poradit..cital som ze si tu par ludom poradil co sa tyka kamery.ja som to zapojil ,najprv na spiatocnu ziarovku a pri nastartovani mi tam behali pasy cez obrazovku.potom som cital dalej a docital som sa ze niektori to tu napajali na priamy prud do radia...(co je podla mna blbost pretoze ta kamera je pod stalim napetim ,cize je v prevadzke aj ked je auto odparkovane a zamknute ,a rozdiel je len v tom ze to dotycny nevidi na to radiu.)takze kamera mi isla stale a radio sa vtedy nepreplo z obrazu kamery naspet na radio..

tak som cital dalej a docital som sa ze si poradil niekomu za sa to da napojit cez nejaky odpor ,alebo kondenzator? uz neviem presne oco islo.a chcel by som radu od teba ci tam ide odpor ak ano ake hodnoty a este ci je to zapajane seriovo alebo paralelne.

zatial ti pekne dakujem za tvoju odpoved

Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...

Caute borci,

 

mal by som otazku na tych z vas, co maju namontovanu origo VW kameru spolu s colombusom. Aj vam v tomto pocasi obraz uplne zcerna? Myslel som ze je to tym ze, auto stalo dlho na slnku, ale dnes pri cuvani z garaze, obraz uplne cisty, jakmile som vysiel na slnko, tak obraz zcernal. Mam taky pocit ze zaciatkom leta mi to tak nerobilo, teda ten obraz nebol az taky nerozpoznatelny. V zime som s tym nemal najmensi problem. Neviem ci je to tym ze doslo k prehriatu kamery (lebo auto parkovalo cca mesiac a pol vonku na slnku), alebo je to vadny kus.

 

Vopred dik za vase postrehy

 

Moj tip k napojeniu kamery- staly prud staci potiahnut od zadneho stieraca, a neje tam potrebny ziadny odpor ani nic podobne.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...