Přejít na obsah

originalni sportovni podvozek


Ol@f

Doporučené příspěvky

Tak pokud by se nekdo shanel po cislech dilu tlumicu a jinych casti sportovnich Skoda podvozku z SA prislusenstvi tak ja jsem zjistil tohle, ostatni pokud vite neco vice prosim doplnte

 

2.0TDI MR05

 

tlumice

predni: 1T0413031DS nahrada za nej je 1T0413031HP

zadek: 1K0513029EP - vyrobce monroe

 

PP predni zacina tect po 160 tkm, cena novych cca 9000 Kc za komplet sadu na cc-autodily.cz

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...

No tajny to neni cele sakum prask +/- 12 000. Mozna bych je za rozumnou cenu prodal a poridil bych si ten stelovak. Je to na aute max. 2 mesice a 2000 km.

 

Jinak je to cena za:

4 tlumice

4 manzety

4 ulozeni

4 dorazy

 

a plati ze ty manzety ulozeni a dorazy stali zhruba to same co tlumice. Ty bys teoreticky ale mel jeste vymenit pruziny I kdyz by to s tema seriovejma asi taky slo.

Odkaz ke komentáři

ano komplet jelda, rekl bych ze to ma jeste nekde zapsane ale nejlip mu proste dat VIN tveho auta a dorazy a ulozeni udela podle toho co tam mas. Jinak bych je asi mozna nekde dohledal. Vymena mimo autorizak nasel jsem si v Brne servis kam jsem chtel jezdit i kdyz pri vymene podvozku udelali neco co jsem nepochopil a zatim jeste neoveril byl jsem tam 2x a po druhe prave mozna udelali ten kopanec kterej si musim overit. Zustali mi totiz zadni ulozeni nevymeneny se slovy ze je to na OI a ne na OII tak to musim overit a jestli to tam pasuje dostanou po drzce. Pak se rozhodnu jestli to tam necham dodatecne domontovat, nicmene prej to zadni ulozeni bylo jako novy.

Odkaz ke komentáři

Ty Koníky FSD vypadají dobře, o tom žádná... ale já se dnesk mrknul do krabice na ty moje koupené, a světe div se, nejsou to RS anóbrž ty správné 1T0 413 031 DS předek . Jenom na zadek jsou 1K0 513 029 GB což by měly být pro RS nebo Combi sport podvozek (podle ETKY jsou stejné).

Asi se na to vykašlu a nechám je tam dát i těma zadkama, uvidíme co to udělá

Odkaz ke komentáři
  • o 7 let později...
  • o 2 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...