Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

marek.s

gateway pre navi columbus

72 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Zdravim,

chcel by som sa opytat aky najvhodnejsi teda najlepsi gateway do mojej octavie 2, 1.9TDI 2004/9 by sa hodil? zakupil som si navigaciu skodu columbus a potreboval by som poradit, ktora gateway je naj. je 7N0 907 530 zla volba?

dakujem za odpoved

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ano zla.

Potřebuješ 1K0 907 530 buď s indexi: L, Q, P, S, AA, nebo AD

Můžeš koupit např. zde nebo v místním bazaru.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Ano zla.

Potřebuješ 1K0 907 530 buď s indexi: L, P, S, AA, nebo AD

Můžeš koupit např. zde nebo v místním bazaru.

Dakujem Doli za rychlu odpoved, na jednom fore som prave hladal gateway s indexami AD a ten pan co mi poslal 7N0 907 530 povedal, ze je to najnovsi typ a v podstate funguje rovnako ako spomenute gateway s indexami L,P,S,AA alebo AD - takze ma natiahol :angry:.

este jedna otazocka, z tych styroch je ktora najlepsia? ci su vsetky rovnake? v com sa teda rozlisuju okrem indexoveho oznacenia? ja mam teraz v aute 1K0 907 530 E a chcel by som si dorobit este MF volant a budiky s maxidotom.

Dakujem

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je to podle abecedy. Takže L - nejstarší a AD - nejnovější. Tak lepší když si seženeš některou z těch AA, AD apod.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, ja som mal Octaviu II RS a mal som tam Gateway 1k0 907 530K, HW: 1K0 907 951 a táto jednotka tiež nevybíjala batériu pre Bolero.

Teraz mam doma jednu Octavku a dal som tam Columbus LED. Mozem pouzit tiez tuto jednotku? Diky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takže, konečne som sa doslat ku montáži Comlumbusu. Dal som tam Gateway s indexom K a funguje to. Auto stalo den a pol a baterka ako predtym, ziadna zmena, motor nastartovatl hned na brnk...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No tak sa mi podarilo najst jedneho pana z Prievidze co mi namontuje columbusa a aj nakoduje uvidime uz som myslel ze to nik na okoli nebude vediet.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takze columbus namontovany a musim povedat ze Pan z Prievidze co mi ho montoval je macher prestala mi hrat strana od sofera a bol ochotny to pozriet slabo tam doliehali kontakty mozem vrelo doporucit.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takze columbus namontovany a musim povedat ze Pan z Prievidze co mi ho montoval je macher prestala mi hrat strana od sofera a bol ochotny to pozriet slabo tam doliehali kontakty mozem vrelo doporucit.

mozes sem dat adresu na toho pana?dik.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla a používáním We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..