Jump to content
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


Pawouk01

OctaviaClub
 • Content count

  1 015
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About Pawouk01

 • Rank
  hodnost: ELEGANCE

Recent Profile Visitors

1 365 profile views
 1. Co me dnes potesilo...

  Teď už jen léta běžných radostí a starostí tak, jak to s dětmi prostě bývá.
 2. Anebo stará auta nebudou žádná - když budou mít problém s prodeji elektromobilů, co udělají, aby se splňovali stále přísnější emisní normy? Zakážou se stará auta - neudělají to přímo, ale například na ně stačí uvalit vysoké daně a je to. To stejné se stane, až jednou pod tímto tlakem citelně poklesnou prodeje benzínu a nafty - kdepak zlodějské státy vezmou náhradu za nevybrané daně z těchto paliv? No kde, napálí ji na elektriku...
 3. Hm, myslím, že toto téma je ale o něčem jiném... Takže zpět k tématu! https://www.novinky.cz/ekonomika/501223-auta-maji-mit-povinne-omezovac-rychlosti.html Naši eurohujeři samozřejmě při svém bruselském rektálním alpinismu návrh podpořili - Česká republika s novou normou v principu souhlasí. „Toto nové nařízení obsahuje mnohé systémy a připomínkovali jsme ho. Oficiální stanovisko ČR k předpisu jako celku bylo kladné,“ sdělila Právu mluvčí ministerstva dopravy Lenka Rezková. Tak teď už jen zbývá se modlit, aby do toho někdo hodil vidle, protože to ještě musí schválit Evropský parlament a pak ještě členské země EU
 4. Plivárna

  To nic není - například o tomto jste někdo slyšel? https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/B-8-2019-0212_CS.html?fbclid=IwAR3rJQQbm3VJiBmgcYAogCyu8guBLNvQr_28u-yXrhAgIgQnCep7sXd92HI To je prostě schválnost - tuny naprosto nepotřebných a lidem otravujících norem, předpisů a zákonů, ve kterých se nikdo ve skutečnosti neorientuje a protože je jich je tolik a nejsou srozumitelné, mají tím eurobyrokrati (a nejenom oni, ti naši si vystačí i bez nich) zajištěno, že se proti nim málokdo postaví. Kdo by také neustále ty bláboly studoval, že?
 5. Ono to nekončí, tyto povinné fičury jistě nebudou zdarma, i když u některých se dá říct, že k něčemu budou. Zbytek je zase zbytečná buzerace.
 6. Zadní sklo - fleky, šmouhy.. reklamace?

  Mám skoro stejně starou OIII, ale ničeho podobného jsem si nevšimnul. Nejde to nijak vyčistit? Co máš ještě za další problémy?
 7. https://autobible.euro.cz/mala-auta-zdrazi-chudsi-si-nebudou-moci-dovolit-rekl-sef-vw/ https://www.novinky.cz/auto/500517-volkswagen-bude-zdrazovat-auta-se-spalovacim-motorem-na-vine-jsou-elektromobily.html
 8. Hučení za jízdy

  Jo, je. Mně na stejném autě odešlo jedno přední ve 12 000 km...
 9. Plivárna

  Co byste nechtěli, vždyť jsme v Čechách, kde čecháčci snad odjakživa ojebávají úplně všechno.
 10. Plivárna

  A už to jede: https://zpravy.aktualne.cz/regiony/praha/nizkoemisni-zony-a-myto-jsou-v-praze-znovu-ve-hre-udelame-pr/r~a1ec1eb8400111e98a200cc47ab5f122/
 11. Rozvody

 12. Jediný katalog, o kterém vím, je ETKA - což je elektronický koncernový katalog, ale je to program. Zajdi někam do škodovky a nech si podle VIN zjisti čísla dílů, které potřebuješ. Anebo ho sem napiš a možná ti to někdo zjistí.
 13. Zkušenosti a srovnání

  Něco ke spotřebě 1.4 TSI 110 kW - poslední dlouhodobá při stavu tachometru 24 000 km: Minulou sobotu čistě dálniční sólo jízda poklidným tempem okolo tachometrových 130 km/h => Praha D0 (exit 28) - Ostrava D1(exit 354):
 14. Poruchy a problémy

  Jen drobná poznámka - tvůj motor, kromě označení 1.4 TSI, nemá s tím, o kterém je toto téma, prakticky nic společného - je to jiná konstrukční řada EA211. Ne všechny zkušenosti, závady a chování toho původního, jsou tedy přenositelné na ten tvůj. Asi by to bylo vhodnější řešit někde, kde se vede diskuse přímo o motoru 1.4 TSI EA211. Jinak k problému - nahraj to na video a předveď v servisu, dokud se to projevuje a máš na to záruku. Tak bych to udělal já.
 15. Tankování u čerpacich stanic v ČR

  Hm, na západním okraji Prahy je to asi nejlepší cena (snad kromě Globusu), jinak to tady jde všude přes 32 Kč. ONO tady není, aby srazilo ceny ještě níž i u ostatních čerpaček.

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

 • RR Tonery Eshop
 • Potisk triček a mikin

  Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

 • SÍTODÍLNA
 • Prostor pro reklamu

  Zde může být i vaše reklama.

  ×

  Important Information

  Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Guidelines, používáním We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. a politikou ochrany osobních údajů - Privacy Policy.