Přejít na obsah

Zjištění pinu??


vevca

Doporučené příspěvky

Já když sem byl se svým autem v autorizáku aby mi řekli kod mého rádia,tak dělali hrozně důležitý a že mi to neřeknou a že nesmí a kdesi cosi,tak sem zajel přímo na Jarov a začal sem na ně trocu řvát (protože se chovali úplně stejně),tak mi to zjistili hned.

Trochu to nechápu,moje auto,moje rádio a oni se škubou.

Odkaz ke komentáři

No kolega z práce ma rencka scenika a zavolali jsme do autorizaku. kdyz jsme jim sdelili vin, tak nam bez problemu po telefonu rekli pin... jen tak jsme to zkusili a vyslo to. Jinak, jsem taky nedavno kopil eReSo a zapomel se puvodniho majitele zeptat na pin origo radia. pak jsem ho nase zapsany na konci v navodu od radia... Ale co vim, tak to v autorizaku overuji a za urcity poplatek pin bez problemu sdeli.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
Guest BíLý LiŠáK

Ahoj. Jsem tu nový :rolleyes:

Koupil jsem si OCT II bez rádia. Teď sem si koupil rádio STREAM ale když to zapojím tak to chce po mě ten pin. Ale já ho neznám. Uměl by mi ho někdo zjistit pokud mu dám potřebné informace?

 

Děkuji.

Odkaz ke komentáři

spousta zákazníků co u mě montuje navi a nebo jiné rádio tak PIN původního rádia neřeší a prodávají jej bez PINu

v autoriz. servise panuje velká neochota čemukoliv vyhovět, takže radši řeknou že bez auta kód nezdělí

 

takže nevím proč by mělo být hned kradené

Odkaz ke komentáři
Guest BíLý LiŠáK

V sobotu sem volal do 4 servisů ŠKODA a všichni mi řekli, že musím přijet autem mít velký technický průkaz, a rádio které chci odblokovat tak v autě. A že to musejí vzít na dílnu, a že to trvá 30 - 60 minut.

Trochu více mě stím nasrali, že sem je do telefonu seřval.

Umí mi teda někdo zjistit ten kód když sdělím vin a číslo rádia?

Děkuji :)

Odkaz ke komentáři

spousta zákazníků co u mě montuje navi a nebo jiné rádio tak PIN původního rádia neřeší a prodávají jej bez PINu

v autoriz. servise panuje velká neochota čemukoliv vyhovět, takže radši řeknou že bez auta kód nezdělí

 

takže nevím proč by mělo být hned kradené

 

 

No nevím, ale já když prodával origo radio po výměně za navi, tak jsem se po PINu pídil a přislo mi to logické, protože bez PINu je to dost podezřelý prodej, nehledě k tomu, že zjišťování PINu taky něco stojí. Ale každý má jiný přístup. Pro mě radio bez PINu = čorka.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...