Přejít na obsah

Vymena Budikov


Guest Smallred

Doporučené příspěvky

Zdravim potrbujem radu od "kompetentnych" mam Octaviu rok 1998 a ako inak, odisli mi budiky. Nasiel som si cez inzerat budiky z octavie z roku 2005. Poradte mi ci mi pojdu na mojej 98-ke popripade co mam spravit aby som ich spojazdnil. Jedine co viem o tych budikoch je ze otacky aj tachometer sedia. A este na co mam davat pozor pri kupe novych budikov. Aby som si ich nekupil a zistil ze som zbytocne vyhodil (v dnesnej dobe) nemale peniaze. Vopred vam za pripadne info alebo skor radu dakujem. :)

Odkaz ke komentáři
Zdravim potrbujem radu od "kompetentnych" mam Octaviu rok 1998 a ako inak, odisli mi budiky. Nasiel som si cez inzerat budiky z octavie z roku 2005. Poradte mi ci mi pojdu na mojej 98-ke popripade co mam spravit aby som ich spojazdnil. Jedine co viem o tych budikoch je ze otacky aj tachometer sedia. A este na co mam davat pozor pri kupe novych budikov. Aby som si ich nekupil a zistil ze som zbytocne vyhodil (v dnesnej dobe) nemale peniaze. Vopred vam za pripadne info alebo skor radu dakujem. :)

Pokud nemáš Vag tak se do toho ani nepouštěj znáš aspoň Pin budíků? :) Jestli tomu nehovíš nech si to udělat u někoho kdo tomu opravdu rozumí

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

hele diky moc ty dva šroubky jsem vyndal pak volant dolu a ten plast jak je mezi volantem a budikam jsem take odcvakl ale pak nevim jak dal je tam ten pruhlednej plast a ten se vyndava s budikama nebo se musi prvni vyndat jestli je tu nekdo z Usteckyho kraje a byl ochoten mi to vyndat a nalepit polepy budu vdečnej,

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o měsíc později...

hosi na palubke mi svietia len kontrolky v tom oblzniku v strede pristrojovky a tie medzi budikmi ako kontrolka motoru a pod nesvieti nic. Je mozne ze je tam dany zly typ budikov alebo je nieco zle nastavene , pripadne su samotne zle budiki. Bo mi bolo povedane ze budiki su menene tak by som to rad vyriesil . Dakujem za kazdu radu :D

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...
  • o 3 roky později...

Ahojte , vedeli by ste poradit prosim ?


... vcera sme menili polodot za maxidot ( moje 2.5G , maxi 3G ) . k novym budikom mam samo aj PIN a teda vybrali sme polodot a dali maxidot ale problem je vtom ze ked sme v 17 - Pristrojova doska , dame Login ( pin maxidotu ) tak PIN vezme bez chyby ale do 10s sa ako keby restartne spojenie s RJ budikov a a vybehne Upozornenie - login bol zmazany pre prerusenie spojenia .. a stale dokola cize neviem zmenit ani PN ani nakodovat kluce .



dakujem


Odkaz ke komentáři

Zablokujou se když se zadá špatně pin, nebo se nepovede přizpůsobení v kanále 50, případně přizpůsobení klíčů.

V autě je můžeš nechat, ale musíš nechat zapnuté zapalování.

Budíky můžou bejt zablokovaný klidně i od člověka, který ti to prodal. Nikdy nevíš, co se s nima dělo. Proto je lepší to nechat nějakou dobu zapnutý, aby se vyloučila možnost, že jsou bloknutý a chyba je případně jinde.

Odkaz ke komentáři

no je pravda ze som ich bral na dobierku z Mladej Boleslavi , ale chalan bol ochotny ze ak dojdem mi spravi aj montaz a nastavi km .. tak sme sa dohodli ze posle postou aj s PINom , tak ma nezapalil ..

 

ono prvy krat sme sa cez kanal 50 dostali a potom uz kanal 21 kodovanie klucov ale tam to zblblo - ked sme dali testovat tak s chybou a ako to takto blikalo a neslo tak sme nakoniec vypli zapalovanie a vytiahli kluc a odvtedy ten Login uz nesiel ( snad je aj toto podstatna info )

 

mame verejnu garaz - nechat kluc v zapalovani :D aj ked by sa dalo a druhym klucom zamknem auto ...

Odkaz ke komentáři

No pokud uz mate kanal 50 prizpusoben, budiky prevezmou pin z auta, tzn je potreba zadavat pin puvodnich budiku bez maxidotu.... ted to bude bloknute urcite kvuli pinu.

Po prizpusobeni kanalu 50 je potreba vypnout zapalovani a pak po zapnuti zadat login novy pin. Teprve pak prizpusobit klice!! Prizpusobit pujdou puvodni klice bez vymeny transponderu.

Odkaz ke komentáři

tak som to v garazi prehodil , dal maxidot nechal som kluc v 1 pozicii a druhym zamkol auto .. tych 5 hodin treba dodrzat presne ?

 

vies mi prosim poradit dalsi postup ked sa teda odblokuju a ktory PIN teda zadat ? pripadne uz po prvom zlom PINe sa budiky zablokuju a potom zas 5 hodin ?

 

predstavu mam taku ze kanal 50 zmenit pin a potom kanal 21 nakodovat kluce .. bude treba este nieco ?

 

prikladam aj screen z VCDSka ...

 

dakujem

post-29807-0-59439600-1416843845_thumb.png

Odkaz ke komentáři

Pokud už je kanál 50 přizpůsoben, budíky na diagnostice ukážou vin tvého auta. Pokud ne, dodrž tento postup:

 

Namontovat maxidot budíky -> login, zadat pin maxidot budíků -> přízpůsobení kanál 50 -> zadat pin původních budíků, co jsi měl v autě -> test a uložit -> kontrolka auta s klíčkem musí zhasnout -> pokud nezhasne je to špatně a budeš muset hodinu čekat. Vypnout zapalování.

 

Pokud se podaří, zapnout zapalování -> login, zadat pin původních budíků co jsi měl v autě -> kanál 21 -> zadat počet klíčů a uložit -> vypnout zapalování -> vložit dlaší klíč -> kontrolka immo blikne -> vypnout zapalování a vložit případně další klíč až do počtu klíčů.

 

Pokud už je kanál 50 přizpůsoben, začni rovnou klíčema.

 

Čas nemusíš dodržet přesně, ale musí to být alespoň 255 minut (maximální doba zablokování)

Odkaz ke komentáři

SUPER si PAN ! :beer:

 

v tom screene je v kolonke EXTRA teda moje VIN cislo , cize musim zadat do LOGINU povodny PIN a potom uz len tie kluce .

Este som sa inde docital ze sa da pozriet cez kanal 24 ze ci su este blokovane - tak pozriem aj to .

 

inak este mi nejde do hlavy ze ak su uz teda prisposobene tak preco mi stale blika immo - ale to bude asi tym blokovanim a svieti mi ktomu este kontrolka motora .

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...