Přejít na obsah

Okta II - "Sid" - Bratros del Presidentos


Doporučené příspěvky

no myslím že dnešní jízda do školy v boleslavi stojí za zmínku... ti co jeli ráno tímhle směrem mi daj za pravdu... A hlavně Mladá Boleslav totálně zasekáno za poslední 2 hodiny jízdy jsem snad nejel rychlejš než 30 km/h a porušil jsem asi 10 dopravních předpisů :lool:

01032010305.jpg

01032010306.jpg

01032010307.jpg

Odkaz ke komentáři
no myslím že dnešní jízda do školy v boleslavi stojí za zmínku... ti co jeli ráno tímhle směrem mi daj za pravdu... A hlavně Mladá Boleslav totálně zasekáno za poslední 2 hodiny jízdy jsem snad nejel rychlejš než 30 km/h a porušil jsem asi 10 dopravních předpisů :D

nj, když musíš jet do Bolky když si na dálnici lehne kamion tak se nediv :rolleyes:

 

jinak až nebudeš mít někdy v Bolce co dělat tak můžem zajít na kafe :lol:

Odkaz ke komentáři

ty vole ja tedko jak sem ti bracho volal tak sem najel na dalnici, zmacknu tu V6ku a jedu si hned za vyjezdem 210 a frajer z udrzby mi poslal z odstavnyho az do levyho nakladak, tak sem dupal na brzdy jak silenej az se mi to hezky rozkejvalo, sem zahodil toust vod meka a mel co delat...

 

pak si jedu az k cernaku pomalu na rekord a frajeri to polozej na strechu presne u posledniho vyjezdu na Radonice...takze sem dalsich 25 minut stravil v kolone...parada...dopil jsem si horkou cokoladu a snedl druhej toast a prijel do rpace pozde :lol: a to sem to mel na tu 9ku krasne nacasovany

 

jinak nevim ci vsichni prudit porad, kazdej nemusi mit hned maxidot a volant jakej se libi vam :D to je sileny taky...jak nemas digiklimu si za socku, jak nemas maxidot jelikoz treba si ho nesehnal nebo nemas penize tak si looser a vsichni jsou odbornici pres to jakej volant se bratrovi ma vic libit :rolleyes: to bych nekdy upadl na zem...

 

v klidu hosi ne?kazdymu se libi neco jinyho (treba svetr na strese)

Odkaz ke komentáři

nojooo nemůžeš hned 210 :), co si budem povídat jak vylezlo slunce tak ty lidi tu trasu MB praha nějak nezvládaj :D :D

 

S tím volantem máš pravdu no... já chtěl tenhle tak jsem si ho koupil multifunkci nepotřebuju na tlačítka na palubce ještě dosáhnu :D a RS nechci takže v klidu...

navíc k multifuknci bych musel tahat kabely a nevím co dalšího což mě neba a leze to do peněz chci s tím autem taky jezdit a né ho mít furt zavřený u Garnyho v dílně :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...