Přejít na obsah

Navigace dx


Guest Spidy

Doporučené příspěvky

Mám to DXko už v autě, jen jsem ho zapojil a vše funguje..jak má. Majitel přede mnou měl navi DX jenže mu jí vybrali., tak připojení jsem měl jednoduchý..

Kdo by uměl přeflešovat jednotku? nejlépe Střední čechy..Praha.. já jsem z Hořovic u Berouna.

Našel jsem toto zapojení co na to říkáte? elektrikář mi řekl, že to není problém udělat, já si na to netroufám, je to pro mě špaňelská vesnice 🙂

 

teď ještě sehnat nějaký DVBT tuner co jsem pochopil..

jinak pro upřesnění mám v autě vše origo, changer, gps anténu atd..teď jen doladit toto 😄

 

fungovalo by něco takovýho?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

Kluci mam mensi problem mam navi DX A. A problem je ten ze kdyz ji prepnu na navigaci a zadam adresu kam jed tak zacne hledat a zacne me navigovat ale po chvilce mi to zacne ukazovat uplne nesmysli na maxidotu se mi robrazuje sipka dopredu a dozadu a kdyz sem najel do nastaveni a dal gps info tak mi to nenajde ani jednu druzici. A zarazi me ze to chvilku jde jak ma a pak to opet nejde a dela to co sem popsal. Rekne mi nekdo cim to muze byt. A co s tim?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Zdravim vas panove,taky mam dotaz,mam octu i RS,rok 2002,navigace dx tam byla origo,ja koupil bez ni,casem sem si koupil dx typ A,vse funguje,nad kastlem je tmc box,je mozne ze by bez problemu fungovala B,C,...B jsem zkousel a nic,ale jen sem to prehodil,nedelal sem zadny reset,moc by mi pomohlo kdyby fungovala B,aniz bych neco predelaval,mocc dekuji za jakoukoliv radu

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...