Přejít na obsah

Navigace dx


Guest Spidy

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...
  • o rok později...
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
Guest lendiiisek

Ahoj všem. Potřebovala bych malou pomoc od někoho z okolí. Jsem z Doks, okr. ČL, mám Octavia I RS a do navigace DX jsme pořídili nové mapy. CD se nahrává a pak ale napíše, že mám vložit CD Škoda-Auto DX. Kluk co mi to poslal říkal, že to mám zkusit v jiném autě, že je divný, že to nefunguje. Neznám však nikoho, kdo by měl auto s touhle navigací, proto to zkouším tady

Nejste prosím někdo z okolí a nebyl jste ochotný to se mnou vyzkoušet. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

mám takovej blbej dotaz: mám ted nově DXko a zatím sem nepořídil adaptér na usb, tudíš mám zatím transmitter JENŽE nejde mi na dxku nastavit požadovanou frekvenci, dycky to hned automaticky vyhledává a nedá se to přepínat po jednotlivejch frekvencích, což bych potřeboval :blink: poradí někdo?

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Zdravím, sháním někoho z okolí Berouna, Prahy, kdo poradí ohledně originálního rádia Blaupunkt s navigací..zajímá mě toto: https://www.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D_B3DZKbqd5g&h=5AQHo3qCa


Jde to na všech rádiích origo Blaupunkt do VW, Škoda... bude mi pasovat rádio z VW do jedničkový Okty?


Chci autorádio s MFD jde to nahrát do DX? přiznam se vůbec tomu nerozumim a trochu v tom lítám :-( :-D

 


díky za každou radu :-)

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Ahoj lidičky, tak trochu už jsem něco naštudoval.. :-) zítra si jedu pro DX typ A, potřebuju nahrát aktualizované mapy a pomoci s češtinou do navi..do budoucna chci určitě, aby přehrávala MP3, DVD.. Kdo v tom má zkušenosti a pomůže mi díky Roman.

Odkaz ke komentáři

Nevím co jsi nastudoval navi DX typ A je necanová a do maxiku jde po třídrátu. Nahrání češtiny do navi typ A možné je ale pouze přeflešováním jednotky stojí to jak kde okolo 1000kč. Pokud jsi k tomu nekoupis origo měnič budeš mít jen rádio,protože mechanika v DX umí číst jen mapy. Nejlepší je koupit si speciální adaptér co imituje changer a do toho píchnout flešku s mp3 ale cena je 1500kč a více.Na přehrávání filnů potřebuješ RGB převodník a ten stojí kolem 2000kč a pak ještě sehnat nějaký přehrávač na 12V.........je pravda že tu někde na netu byl ávod jak si RGB převodník udělat doma s cenou okolo 300kč ale zase musíš trochu rozumět elektronice

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...