Přejít na obsah

Navigace dx


Guest Spidy

Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...

zdravim vas,

 

Mam navigaci DX superb I(ne primo ja ale resim tento problem), navigace zacala dost nehorazne cucat baterku... v servise kde to bylo zjistili ze to jde od radia a udelali na nem misto pojistky vypinac... nic moc ale pro lineho technika nejednodussi reseni... ALE neco se jeste prihodilo poněvadž po této úpravě přestalo rádio vydavat jakekoliv zvuky... takže sice nežere baterku.. jde zapnout - pokazde s pinem ale nehraje...

 

ma nekdo zkusenost? rada pomoc budu vdecny za vsechno... kdyby okoli brna nekdo byl kdo mi s tim pomohl..? chci vyresit oba problemy vypinac na pojistce neni vhodny...

predem diky za nazory

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Ahoj.

Vím, že nemám rádio DX, no šlo by to toho nahrát CZ a mapy pro ČR? Mám mapu Švýcarska v Octavici - originál, a tá funguje... Když dámu CD s mapou PL&CZ, tak to vyplyvne. V RS-fabii mám "DX typ C" kde vše krásně funguje... Když to samé CD s mapami dám do Octavy, nejde nic... Foto rádia z Octy posílám taky..

 

Děkuji za každou radu, nebo někdo, kdo prodal mapy a flashol CZ jazyk v Kutné Hoře a okolí.

 

 

post-46127-0-37944400-1468749050_thumb.jpg

post-46127-0-33222200-1468749068_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zdravím pánové,zvažuji koupi staršího radia DX.Měl jsem v autě symphony to kleklo tak tam chci dát DX.Vím že dneska už je za zenitem,ale přesto.Elektrika je pro mě španělská vesnice našel by se někdo kdo na Královehradecku umí dx zapojit do auta.Samozřejmě to nechci zadarmo.Je tu někdo šikovnej ???

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

ake su tam tie vyvody vsetky?

Jeden je iso konektor ten je mi jasnej další pak je konektor na cd měnič tam taky není co řešit a poslední je 26 pin konektor který je prý co jsem se dočetl od systému navigace jde mi o to že tam jsou vývody pro signály z kol od abs kvůli tomu aby navi věděla o pohybu auta prý se to dá napojit na pin gala u isokonektoru ale prý to není tak přesný než když to je na abs tak bych se chtěl zeptat jak to máte vy a popřípadně kde jste si ten signál od abs vytáhli.Díky Honza

Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...

Zdar chlapi,

 

dosloužila navigace. Je na výměnu. Řeším zda shánět někde navi dx typ c, nebo to zkusit něčím nahradit. Hlavní problém je, že ji sháním pomalu druhý měsíc a nic v rozumném stavu už není.

 

Nemáte náhodou někdo vyřešenou alternativu, která jde ovládat z volantu a umí maxidot? Případně nemáte někdo doma zašitý pěkný céčko?

Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...

Nemá někdo náhodou v O1 zapojený USB adaptér místo CD changeru na origo navi DX ,  tady ten https://www.stualarm.cz/z5838-yatour-ovladani-usb-zarizeni-oem-radiem-vw-aux-vstup-55xcvw003

nebo  https://www.stualarm.cz/z4536-connects2-ovladani-usb-zarizeni-oem-radiem-vw-skoda-seat-iso-aux-vstup-55usbvw003 

nechci vyhazovat navi a kupovat jiné rádio. Zajímá mě jestli má s těmito zařízeními někdo nějakou zkušenost. Nebo je lepší zapojit vlastní mp3 přehrávač přes kabel. redukci AUX 3,5 jack - do kulatého konektoru na zad. straně navi ?  Díky za každý radu.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...
V 3. 7. 2009 at 15:29, Guest Spidy napsal:

Info - hledal sem strasne dlouho nejake veci ohledne radia a i kdyz mi nedela problem surfovani, nekolik veci se mi porailo najit az po uricte dobe. A protoze nejsu sfina 😮 tak se o to tady podelim a postupne budu pridavat - az bude cas.

1. - kdo ma zajem o mapy do navi, at se ozve pres SZ - neni problem je vysmahnout (kdyz se mi dah prasule za matros - nejsu charita - ale zivim se necim jinym, takze praci platit nepotrebuju 🐵 mam vsechno 2009-2010 (Aply, CZ+Polsko,hlavni trasy evropy,nemecko, benelux ..)

2. - kdo bude chtit naucit mluvit cesky - tak flash CD

3. - navody jak kde co flasnout, jak vypalit dam.

 

To je zatim pro zacatek. Pokud se mi podari (vyrabim si sam 🐵 doladit do konce vyvoj a montaz pripojeni USB, disku pro napr prehravani MP3 , tak sem vylepim navod a pracovni postup.

Zdravím, je to sice už pár let, ale je stale ještě tato možnost? Teď jsem koupil navi DX a není v češtině a mapy nemám jak vyzkoušet. Díky Milda 

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...