Přejít na obsah

Osvětlení prostoru nohou


Doli

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám tie isté z aliexpresu. Ono je to ako keby dve sady - jedna dopredu a jedna dozadu. Treba len odštipnúť pin napr. zo zadných a napojiť ho na predné (v BSG je miesto len na jeden PIN). A dodaný PIN je tuším na facelift BCM. Na BSG budeš musieť dať iný. Už si to ale presne nepamätám na predface som footwell dorábal už dávno.

Odkaz ke komentáři

Ahoj, mám tie isté z aliexpresu. Ono je to ako keby dve sady - jedna dopredu a jedna dozadu. Treba len odštipnúť pin napr. zo zadných a napojiť ho na predné (v BSG je miesto len na jeden PIN). A dodaný PIN je tuším na facelift BCM. Na BSG budeš musieť dať iný. Už si to ale presne nepamätám na predface som footwell dorábal už dávno.

Pin je podle mě totožný a bude pasovat.

Mne to bude uplne stačiť ak to bude svietit len pri otvorených dverách. Inak z linku kde to chcem kupit, mozem pouziť iba kable a diody na predne osvetlenie nôh??

Dej i podsvícení na zadní sedačky , jen ty přední bez zadních vypadají divně. Můžeš se inspirovat - o pár stránek zpátky mám fotky jak to vypadá u mě.

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...

Ahoj můžeš prosím prozradit kde jsi ten materiál nakoupil? Ja byl včera v Porsche Olomouc ,nechal jsem si to nacenit a docela mě ta cena zaskočila chtěli za to komplet asi 3400 :/ dík za tip

Foot Light


Pro luxusnejsi dojem je mozny pouzit LED svitilnu z Passat CC nebo noveho Allroadu ale ty jsou delane, ze za jizdy mirne pohasnou a sviti porad. Takze neni mozne pouzit vsechny 4ks. Reseni je pouzit dve klasicke svitilny a k nim paralerne napojit LED svitilny.
Menit intenzitu podsviceni lze pres nastaveni v maxidotu.

IMG_6653.jpg

Ja jsem pouzil dopredu LED svitilny a dozadu prijdou klasicke svitilny.

Potrebne dily:

Predni:
------

2x 4E0947415 LED svitilna 276Kč
2x 4B0971832 svorkovnice k svitilne 75Kč
2x 000979009 piny s kabelem pro svitilnu 63Kč
1x 000979025 piny s kabelem 117Kč


Zadni:
-----

2x 7L0 947 415 svitilna (klasicka) 217Kč
2x 1J0 971 972 svorkovnice k svítilně 45Kč
2x 000979131 piny s kabelem 63kč
2x 1J0973119 svorkovnice 75Kč
2x 1J0973332 svorkovnice 60Kč
2x 000979131 piny s kabelem 63kč
2x 000979132 piny s kabelem 63Kč

Montáž:

tl01.jpg

tl02.jpg

tl03.jpg

P1010151.jpg

P1010153.jpg

P1010154.jpg

P1010155.jpg

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

No popravdě by mi to ani nevadilo, bohatě bych si vystačil s tím, aby mi to svítilo při otevřených dveří naplno a shaslo při zavření.

Chtěl bych tam dát modré diody, bohužel nevím jaké, aby tam vůbec pasovali :( Pokud by prosvítali, nevadilo by. Měl jsem jeden čas ne-can bus diody ve stropním světlě a trochu prosvěcovali, ale bylo to tak málo, že mi to vůbec nevadilo. U nohou bych to už tuplem neřešil.

Dovedl by mi někdo poradit jaké modré diody přikoupit k Footwellu, aby tam pasovali ?

Odkaz ke komentáři
Guest xxmiloss

Tak uvidíš čo ti dorazí :-) Ja som pred pár týždňami napr. dorábal tlačítko na otvorenie kufra z interiéru a čo mi došlo z aliexpresu malo síce dobré PIN-y ale malo zle zapojené podsvietenie. Musel som prepinovať jeden kontakt aby svietilo.

 

Mohol by si sem, prosím, dať link na to tlačítko na otvorenie kufra z interiéru? Prípadne aj jeho zapojenie.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahoj můžeš mi na to prosím tě poslat odkaz ? je tam toho kupa na výběr,ale moc tomu ali neholduju tak by se hodila rada.případně díky :-)

Ahoj podle mě lepší a levnější varianta je koupit vše z Číny, prodávají to v sadě s Led diodama a včetně kabeláže. Sám jsem to tam kupoval a vyšlo mě to cca 500kc komplet.

Odesláno z mého thl 5000 pomocí Tapatalk

 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...