Ahoj,
je to jednoduchý, otevřeš dveře, zboku dveří máš dva malý šroubky a dva velký. vyšroubuješ jeden malej vypadne ti záslepka vložky zámku (případně vložka), pak vytáhneš kliku, držíš jí vytaženou a točíš tim druhym šroubkem (je jakoby zapadlej ve dvěřích, drží třmen) až uslyšíš cvaknutí. Pak odjistíš lanko od kliky a kliku zatlačíš směrem dozadu k vložce zámku a ven z kastle...