Hele dal sem za něj 4100kč + komplet mříšky a lištu. dohromady coko kolem 5500. No peněz je to dost ale když sem koukal někam na inzeráty tak někteří vydřiduši chtěj za poškrábanej a skoro na dvě půlky taky něco kolem 4000 tak jsem se rozhod pro funglovku která je bez starostíbez kitování atd.