Přejít na obsah

sordo99

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    206
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele sordo99

  1. sordo99

    Moje zlato

    Akorát je musím ještě trochu vyčistit až se rozhoupu objednat věci na detailing.
  2. sordo99

    Moje zlato

    Pracuje se na tom. Jinak sem vyměnil sedačky.
  3. sordo99

    Moje zlato

    Nedávno jsem vyměnil koberec z šedivého na černý. Tak aspoň nějaký info.
  4. sordo99

    Jihočeský kraj

    Na Zeliv bych taky jel jstli budu mit v praci volno.
  5. Tak to je dobrý že to takhle dopadlo. Zase bude jezdit jako zamlada.
  6. Sakra taková smůla. Ale držim palce ať se rozhodneš jakoli Jestli kopíš RSo tak mě doufám svezeš :-)
  7. sordo99

    Jihočeský kraj

    Na Koskách :D a kde ty Závy ? Že bych našel konečně spřízněnou duši v blízkém okolí.
  8. Škoda že jsi je sem nedal dřív. Sháněl jsem s výhřevem a nakonec sem koupil bez a že tam dám dečky.
  9. sordo99

    Jihočeský kraj

    O ničem nevím žiju 4 km od Chlumu.
  10. sordo99

    Jihočeský kraj

    Chápu já bych to taky neriskoval.
  11. sordo99

    Jihočeský kraj

    Tak kdybys jel tak sem písni. Jel bych taky.
  12. sordo99

    Jihočeský kraj

    Vyrážíte někdo dneska do Budějovic mrknout na SD team? jestli se tam mám taky ukázat. Máš volno Spooky?
  13. sordo99

    Jihočeský kraj

    V Neděli odpoledne bych možná čas měl jestli stihnu dobarvit pravej třmen na brzdě a odvzdušnit pač to nějak divně brzdí.
  14. To je smůla. Držim palce ať to dáš do kupy.
  15. sordo99

    Jihočeský kraj

    Super odpoledne konečně jsem vás poznal. Kdyby bylo víc fotek klidně hoďte.
  16. sordo99

    Jihočeský kraj

    Taky bych mozna zajel na pokec kdybych vám tam nevadil.Zrovna mam volno.
  17. sordo99

    Moje zlato

    Makám na plný pecky . V pondělí přijdou ještě nové krycí plechy.
  18. Taktéž bych doporučil vyčistit udělat základní nastavení. Prvně ale koknout na chyby co píše řj motoru. Třebas i kouknout na log co robý lambda sonda.
  19. sordo99

    Moje zlato

    Hele dal sem za něj 4100kč + komplet mříšky a lištu. dohromady coko kolem 5500. No peněz je to dost ale když sem koukal někam na inzeráty tak někteří vydřiduši chtěj za poškrábanej a skoro na dvě půlky taky něco kolem 4000 tak jsem se rozhod pro funglovku která je bez starostíbez kitování atd.
×
×
  • Vytvořit...