Přejít na obsah

sordo99

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    206
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele sordo99

  1. Jestli ti neteče olej nikde z motoru tak to může být těsnění pod hlavou, nebo taky pístní kroužky. Nestrácí se ti i chladící kapalina a nekouří ti auto hodně z výfuku?
  2. Když se bavíte o svodech tak se jenom zeptám ty co prodávají na cc-autodílech tady poznáte z obrázku jestli jsou to už ty vyztužený proti praskání? dky
  3. Tak to sem taky nevěděl že má jinek blok, Aspoň sem o něco chytřejší :D ale s těma inzerátama to je pravda hodně lididí to takhle nabízí.
  4. sordo99

    Moje zlato

    Tak jsem si udělal velkou radost. Je skvělej parádně se snim řídí. Ještě by to chtělo řadičku.
  5. sordo99

    Jihočeský kraj

    Taky bych vás už konečně lidičky někdy poznal ale pořád to nějak nevychází s volnem. :lool:
  6. Ten sprej mam taky je super, vydrží i dost vysoký teploty mam stim nastříkaný krycí pech svodů a pohoda drží nádherně jinak super oprava taky mě to asi bude do budoucna čekat. :lool:
  7. Pěkný RSko tak ať ti dobre slouží. :)
  8. sordo99

    Moje zlato

    Až se zima zeptá co jsi dělal v létě? Nové Barum Polaris 3 195/65 R15 91 T
  9. Na CCčkách odkaz sem našel jenom to koleno, ale zbytek bohužel ne . S těma cenama máš bohužel pravdu schánim trubku co jde z předehřívače do sání a chtěj za ní skoro 900 a naopak u některej věcí se divim že jsou levný.
  10. sordo99

    spojka

    Chci se jen zeptat, na autě jsem měl starou spojku která zabírala až nahoře tak sem nechal udělat novou , ze začátku super krásně zabírala skoro od podlahy a tetkom po třech měsících mi přijde že už zase zabírá někde v půlce je to normální ? kde zabírá vám? díky za rady
  11. Mam malej dotaz na tenhle katalyzátor se ta příruba musí asi navařit jestly mám pravdu . Mám rezonanci výfuku tak jsem myslel že bych kopil náhradu od tyllu a dal to dohromady jiná cesta než než to svařit asi není že jo? Nikde jsem nenašel fotky jak to má někdo udělaný s tou dlouhou náhradou jenom s tou krátkou. díky za radu
  12. Nádherný fotky a nádherný auto.
  13. sordo99

    Moje zlato

    Auto má konečně novou spojku.
  14. Já mam ten krycí plech urvanej úplně a je to bez problémů. :P ;)
  15. Tady to je okopírovaný z dílenský příručky čidlo je -18-. A názorný příklad, akorát tady jsou dvě, druhý je pro klimu.
  16. Přesně tak AEE váhu vzduchu nemá.
  17. Hoj, pokud máš možnost tak si udělej nebo nech udělat dignostiku. Jinak ty otáčky nad 1000 by měly bejt normální u studeného nebo chladného motoru na neutrál. Kolísání otáček může bejt způsobeno špinavou škrtící klapkou. Jestli to škubání má souvislost s množstvím benzínu tak mě napadá jako první palivové čerpado.
  18. Ty jo jak si to našel ja hledal na googlu a nic sem nenašel super díky moc . Kdyštak můžeš smazat.
  19. Ahoj, když sem včera montoval do auta DO tak jsem narazil na divnou krabičku u rele boxu viz. foto, byla připojená na na svorku 30 a mínus, dále byla připojená na rele a od rele jdou další kabely které napájí rádio a jeden kabel se síťovou koncovkou RJ 45 co se používá u počítačů byl uštíplý. Víte někdo k čemu to je? když sem to vyndal tak auto jezdí úplně normálně myslel jsem že je to alarm ale si to slouží k něčemu jinému. Díky za rady. :P
  20. Díky moc za rady alespoň mam trochu víc jasno. ;)
  21. Potřeboval bych poradit, auto se mi nechce zahřát na 90 stupňů tak sem koupil novej termostat a přírubu ale těsnění jsem nesehnal tak se ptám jestli můžu použít staré těsnění, máte stím někdo zkušenosti? A ještě jeden dotaz jestli tento problém se (ne)zahříváním, nemůže dělat čidlo chladící kapaliny přestože auto na diagnostice nepíše žádnou chybu? díky za odpověd moc mi to pomůže.
  22. sordo99

    Moje zlato

    Díky za samou chválu, ani si jí nezasloužim. :P Udělal jsem si další raddost a už se těšim až to bude fungovat, DO k centrálu.
  23. sordo99

    Moje zlato

    Nové autoradio Pioneer DEH-2200UB :D Je opravdu super a to mám seriové repráky. Ale už pokukuju po nových Alpine SXE-1750S.
  24. Máš moc hezkou oktu ta přestavba na face je fak super.
×
×
  • Vytvořit...