-
Počet příspěvků
206 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele sordo99
-
Sehnáno prosím smazat.
-
Moc pěkný, docela sis vyhrál proč si se zbavil O.Z. kol byly moc pěkný i když spidery taky super.
-
Mára..00: Já ho sehnal na aukru myslim že věnec za 1500 a novej airbag asi za 3000 Kč ještě by sem si ho chtěl nechat obšít od VOLANTECHu . B)
-
Jo snad jo jestli mi někdy vyjde volno tak vás rád poznám.
-
Ne nebrousil kartáčkem jsem to jenom dopiloval. Ale na fotce je docela provokativní
-
Jo na sraz sorry ja myslel ze jedete pro pár koníků pod kapotu navíc.
-
-
Tak potom hoď nějakou fotečku.
-
Nádherný. Moc se mi líbí.
-
Sedačky za ty peníze vypadaj hodně dobře.
-
No právě svorkovnice a kde je vemu?
-
Stále aktuální
-
Koupím komplet funkční kabeláž na výhřev sedaček na octavii 1, třeba i relé a vypínač na střední panel na výhřev předních sedaček ale hlavně shánim tu kabeláž. za nějakou rozumnou cenu díky Kontakt: SZ nebo email: sordo99@seznam.cz
-
No ja mám právě docela problem s řazením kvalty tam jdou špatně. Velkým tyčkám vcelku nic nebylo ale ta malá byla nějaká vychozená a na řadí páce byla docela velká vůle která se výměnou trochu zmenšila čekám až mi přijde přípravek na seřízení řadící tyče tak snad to trochu pomůže
-
Vyměněn olej v převodovce a tyké řadící tyčky. A také proběhla výměna předních reproduktorů za Alpine SXE-1750S.
-
Moc pěkná octa vypadá hodně zachovale.
-
Tak na autě jsou nové svody, vlnovec nahrazen od tyllu a nová lambda sonda. A ještě nový plech přehřívače vzduchu starý měl uhnitý spodní úchyt a drnčel.
-
Taky o KN filtru přemýšlím kolik jsi za něj dal? A spotřeba zůstala stejná?
-
Taky jsem obědnával nový ale ještě jsem je tam nedal jen škoda že nejsou vystužený. Teťkom mě čeká navaření spletence od tyllu už se těšim až to budu mit za sebou.
-
Tak jsem dneska taky vyměnil olej dal sem Mogul Extreme 10W40 a originální filtr. Ale narazil jsem na problém se šroubem na olejové vaně obědnával jsem šroub který má být origální, má ale menší závit než ten co tam mám já. Ten můj má dokonce hlavu na 12ku imbus. Tak se zeptám co tam máte vy? díky
-
Ještě by to mohly být třeba zoxidované kontakty v konektrou. Tuhle jsem to měl rozebraný rozpojim konektor a vytekla z toho asi to byla voda tak fakt nevím. Ještě se jenom zeptám jak se jmenuje to aditivum do benzínu? taky mě napadlo že bych tam mohl něco nalít. díky
-
Mě to píše to samí, vymazal sem chybu zachvíli tam byla zase. Chystal sem se taky na to mrknout pres Vagscope ale notebook odešel do věčných lovišť. Tak sem včera obědnal novou lambdu. tak uvidim. Nemáš prasklý svody nebo vlnovce? to potom může lamba být zmatená.
-
-
Prosim o rady mam podobný problem někdy, ne pokaždé při zahřívání motor při jízdě cuká a když se trošku ohřeje tak to přestane. Dnes mi zase začal cukat tak jsem zastavil, otáčky začaly kolísat a když sem chtěl přidat plyn tak furt chcípal po chvilce co se trochu ohřál tak to jak když mávne kouzelným proutkem přestalo. Začalo mě to takhle zlobit v prosinci. Svíčky byly měněmy před 10000tkm, škrtící klapka a zapalovací kabely jsem měnil před dvouma rokama, minulý rok jsem měnl termostat a chlací kapalinu. Na vagu mi to žádnou chybu nepíše kromě sporadické lambda sondy ale tu mi to píše od tý doby co jsem to auto koupil nikdy nebyl žádný problém tak jsem jí zatim neměnil, auto žere furt stejně. Jestli stím má někdo zkušenosti tak prosím poraďte. Myslím jestli to není čidlo chladící kapaliny. díky moc za každou odpověď.
