Přejít na obsah

sordo99

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    206
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele sordo99

  1. Moc pěkný, docela sis vyhrál proč si se zbavil O.Z. kol byly moc pěkný i když spidery taky super.
  2. sordo99

    Moje zlato

    Mára..00: Já ho sehnal na aukru myslim že věnec za 1500 a novej airbag asi za 3000 Kč ještě by sem si ho chtěl nechat obšít od VOLANTECHu . B)
  3. sordo99

    Jihočeský kraj

    Jo snad jo jestli mi někdy vyjde volno tak vás rád poznám.
  4. sordo99

    Moje zlato

    Ne nebrousil kartáčkem jsem to jenom dopiloval. Ale na fotce je docela provokativní
  5. sordo99

    Jihočeský kraj

    Jo na sraz sorry ja myslel ze jedete pro pár koníků pod kapotu navíc.
  6. sordo99

    Jihočeský kraj

    Škoda že mám benzína. :D
  7. sordo99

    Moje zlato

    Tak obroušeno natřít a hurá zpět na auto.
  8. Tak potom hoď nějakou fotečku.
  9. Sedačky za ty peníze vypadaj hodně dobře.
  10. No právě svorkovnice a kde je vemu?
  11. Koupím komplet funkční kabeláž na výhřev sedaček na octavii 1, třeba i relé a vypínač na střední panel na výhřev předních sedaček ale hlavně shánim tu kabeláž. za nějakou rozumnou cenu díky Kontakt: SZ nebo email: sordo99@seznam.cz
  12. sordo99

    Moje zlato

    No ja mám právě docela problem s řazením kvalty tam jdou špatně. Velkým tyčkám vcelku nic nebylo ale ta malá byla nějaká vychozená a na řadí páce byla docela velká vůle která se výměnou trochu zmenšila čekám až mi přijde přípravek na seřízení řadící tyče tak snad to trochu pomůže
  13. sordo99

    Moje zlato

    Vyměněn olej v převodovce a tyké řadící tyčky. A také proběhla výměna předních reproduktorů za Alpine SXE-1750S.
  14. Moc pěkná octa vypadá hodně zachovale.
  15. sordo99

    Moje zlato

    Tak na autě jsou nové svody, vlnovec nahrazen od tyllu a nová lambda sonda. A ještě nový plech přehřívače vzduchu starý měl uhnitý spodní úchyt a drnčel.
  16. Taky o KN filtru přemýšlím kolik jsi za něj dal? A spotřeba zůstala stejná?
  17. Taky jsem obědnával nový ale ještě jsem je tam nedal jen škoda že nejsou vystužený. Teťkom mě čeká navaření spletence od tyllu už se těšim až to budu mit za sebou.
  18. Tak jsem dneska taky vyměnil olej dal sem Mogul Extreme 10W40 a originální filtr. Ale narazil jsem na problém se šroubem na olejové vaně obědnával jsem šroub který má být origální, má ale menší závit než ten co tam mám já. Ten můj má dokonce hlavu na 12ku imbus. Tak se zeptám co tam máte vy? díky
  19. Ještě by to mohly být třeba zoxidované kontakty v konektrou. Tuhle jsem to měl rozebraný rozpojim konektor a vytekla z toho asi to byla voda tak fakt nevím. Ještě se jenom zeptám jak se jmenuje to aditivum do benzínu? taky mě napadlo že bych tam mohl něco nalít. díky
  20. Mě to píše to samí, vymazal sem chybu zachvíli tam byla zase. Chystal sem se taky na to mrknout pres Vagscope ale notebook odešel do věčných lovišť. Tak sem včera obědnal novou lambdu. tak uvidim. Nemáš prasklý svody nebo vlnovce? to potom může lamba být zmatená.
  21. Nevím jestli ti to pomůže nikdy sem to nedělal.
  22. Prosim o rady mam podobný problem někdy, ne pokaždé při zahřívání motor při jízdě cuká a když se trošku ohřeje tak to přestane. Dnes mi zase začal cukat tak jsem zastavil, otáčky začaly kolísat a když sem chtěl přidat plyn tak furt chcípal po chvilce co se trochu ohřál tak to jak když mávne kouzelným proutkem přestalo. Začalo mě to takhle zlobit v prosinci. Svíčky byly měněmy před 10000tkm, škrtící klapka a zapalovací kabely jsem měnil před dvouma rokama, minulý rok jsem měnl termostat a chlací kapalinu. Na vagu mi to žádnou chybu nepíše kromě sporadické lambda sondy ale tu mi to píše od tý doby co jsem to auto koupil nikdy nebyl žádný problém tak jsem jí zatim neměnil, auto žere furt stejně. Jestli stím má někdo zkušenosti tak prosím poraďte. Myslím jestli to není čidlo chladící kapaliny. díky moc za každou odpověď.
×
×
  • Vytvořit...