Přejít na obsah

Laslop

OctaviaClub
  • Počet příspěvků

    280
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Laslop

  1. Ako tak pozerám, umýval si oproti L - IX
  2. Vďaka, nie nemenil som vzpery hneď, až keď boli dosť lenivé. A aj to som kúpil značku STARLINE , vraj číňan, ale dať 70,-€ za original a dať necelých 9,- € za číňana je rozdiel . Ale brzdy by som od neho nedal Objednanie podla toho čisla, to je vlastne ponuka, ktorú mi poslali emailom
  3. Pravá strana má nový homokinetický kĺb a rapkanie je minulosťou ;)
  4. 15.03.2014 padla ďalšia méta :D
  5. Octavia RS je podľa nás najlepšou Škodou súčasnosti. Automobilka by však mala zlepšiť prevodovku a detaily. Čítajte viac: http://auto.sme.sk/c/7107446/test-vieme-ako-jazdi-najrychlejsia-naftova-skoda-octavia-rs.html#ixzz2tlUnIP00
  6. ASI TAK S tym nic nenarobime. Inak by ma zaujimalo, ci nie je obdobna nalepka na zadne okno, ta vpredu mi nereze.
  7. Už sú vymenéné, cca 10 min to trvalo. Vonku je teplota -2
  8. Nové vzpery 5 dverí sú doma cena 8,50 € (za oba) . Už len namontovať
  9. Takto vyzerali po nastriekaní v XII/2011
  10. Stáva sa to aj mne, nič si z toho nerob
  11. http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=11499&p=1399488
  12. Tak pridávam aj ja PlastiDip na "chróme" prednej masky: Chcel som ho dať aj na zimné "plecháče" ale neodporučili mi to pre ich zahrievanie, údajne potom zlezie z podkladu.
  13. Trochu úprava masky ;) demontoval som "chrómovanú" časť a naniesol Plasti Dip, no a kedže znak bol nanič kúpil som nový z OIII, aj sa mi viac páčil a zároveň bol lacnejší
  14. Laslop

    Převodovka DSG

    Nechceš alebo nevieš to pochopiť? Prevodovka si radí sama podľa "štýlu" tvojej jazdy, ked zošliapneš naplno bude radiť v maximále , keď minimum tak v minimále.
  15. V sobotu som menil olej, a pri tejpríležitosti som zistil že v oblasti podtlakového čerpadla brzdového systému uniká motorový olej. Pôvodne som si myslel, že olej začal papkať motor ale ako vidno on uniká. Viete poradiť čo by sa tam malo "pretesniť" alebo ... Vďaka
  16. Laslop

    Zadní ostřikovač

    Chlapi, to vážne nikto nevie či tam je a ak tam je, kde je umiestnená spätná klapka - zpětná klapka zadného ostrekovača?
  17. Chlapi, to vážne nikto nevie či tam je a ak tam je, kde je umiestnená spätná klapka - zpětná klapka zadného ostrekovača?
  18. Stálo ma to aj s poštovným niečo cez 7,- €. No a ocenim to hlavne keď budú 5 dvere znečistené aspoň si nezašpiním "paprče" http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=2783&view=findpost&p=1271651
×
×
  • Vytvořit...