Přejít na obsah

mstoces

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    314
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele mstoces

  1. mstoces

    Nová hlavice DSG

    To je dle mého názoru jendo kde je tlačítko:) Jen by to chtělo kdyby to někdo potvrdil/vyvrátil a napsl kde jí sehnat:D
  2. mstoces

    Nová hlavice DSG

    Dnes jsem jí viděl v showroomu v Roudnici v Superbu, takže to musí pasovat podle mě:) Jen jí ještě sehnat někde:/
  3. Zdravím, neví někdo, kde by se dala sehnat tahle nová hlavice dsg? Je z Octavia III, ale dnes jsem jí viděl v Superbu v Roudnici. Takže by měla pasovat i do Octy II. Díky!
  4. Zdravím, nedokázal by mi někdo poradit jak se mění hlavice DSG v octávce? Díky moc
  5. Rabbit: Díky No já to viděl jen na sedanu a to nic moc no.. Na kombíku jsem to neviděl zatím
  6. mstoces

    Volant

    Díky za info:)
  7. Osvětlení pod lištou má Leon novej ne?
  8. Atrix24 - A s nosičem a boxem se přes týden nedá jezdit nebo co? :lool: Když přece někdo ví, že pojede tři víkendy po sobě na hory, tak to furt nebude jak kkt sundavat a nandavat ne?
  9. Jeden týpek měl tyhel brzdy na golfu jedinčce myslím a nápis trabant :D
  10. Příčníky thule mám, štít bohužel ne:/ :D Ale je to peckový:)
  11. Pecka! Ještě tam dej tohle a bude to pecka :D
  12. Měl jsme ho tam dva dny, ale takhle mi to přijde takový čistý. Takže spokojenej:) Možná je to blbá fotka, na fotce se mi to taky nelíbí:D Zkusím pak udělat jinou:D
  13. Pořád doma:) Tohle je brigádka :)
  14. Motorizaci chci dát dolů určitě, nemyslím si že to musí každej vědět:D Jinak souhlas s tím prostorem. Tenhle má i střešní okno a to ještě víc zvětšuje, takže pecka:) Pro dva lidi vzadu ideál! :)
  15. To sice jo, ale můj zájem je aktuální:D A btw žádnej se stejně neuskutečnil
  16. Hezky pěkně:) Taky bych do toho šel, bejt nějakej group buy, aby to bylo levnější....
×
×
  • Vytvořit...