Abych to tu trošku oživil :)
KAT off zatím nebude, prozatím zavařeno kolem KATU a jinak vše ok :)
EGR off - jen SW upraveno Chipem :)
Plánovaný jarní servis:
- zadní kotouče + desky (Brembo + Textar)
- tlumiče B4 4x + vše potřebné jako dorazy, uložení atd..
- silentbloky předních ramen: přední + zadní - z TT
- řídící tyče - na obouch stranách - je vůle a bouchá při jízdě na dálnici, zatím mírně, ale je to nepříjemné. Výměníme spolu s čepy řízení :) - oboje TRW.
- brzdnící kapalina DOT 4
Chtěj jsem ještě kupovat nové, nižší péra, ale nakonec nechám originál. Jsou v dobrém stavu a investice 10tis + práce za jarní servis mi teď bude stačit (na chatu to mám už teď akorát, v zimě v LBC není zrovna nejmíň sněhu a ČR a její silnice známe každý. Mam rád svoji vanu a kryt pod motorem :D)
Dnes otočena Praha - Libuš a z5, spotřeba 4,7, 120 tempomat