Přejít na obsah

Krookous

OctaviaClub
  • Počet příspěvků

    390
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Krookous

  1. Krookous

    Liberecký kraj

    Tak já to zítra nestíhám... Neděli odpoledne mam volnou, kdyby se někomu chtělo pokecat...
  2. Dobrý den, Aktuální cena, ještě nevisící na netu je 6 000 Kč + DPH. Na Jarově se nabrzdilo 97 kW a 307 N.m, problém s měřením parametrů u tohoto vozu je všek malý a skrytý intercooler, který se fukarem na brzdě nedá pořádně vychladit. Jinými slovy za jízdy budou parametry ještě lepší. Spotřeba je odvislá od stylu jízdy, pohybuje se od 2,9 do 7,5 l/100 km. Mr. Cimbu Hm,Hm,Hm
  3. Čeče to nevím a neříkám... Z řemene nešel už datum vyčíst, jak byl hladkej... Takže těžko říct no, taky to mohla být únava materiálu...
  4. Krookous

    Liberecký kraj

    Jsem rád, že reakce jsou všech stejné :P
  5. Konny: jak ho máš dlouho...? Zajímalo by mně, jak dlouho vydrží :D Taky Ti tak 2-3s po chcípnutí motoru ještě svítí? Jinak včerejší výměna rozvodů + vodní pumpy, chladící kapaliny G12++, tlumiče vibrací, oleje v převodoce a seřízení čerpadla proběhla včera v pořádku Na LED nesmím zapomenout TomasB: k těm rozvodů. Řemen byl ještě celkem OK, takže by ještě těch 40tis do intervalu 120tis dal v pohodě... Ale 2 kladky byly dost KO. Takže otázka, jestli by "jen" hvízdali víc a víc, nebo jestli by se stalo něco horšího... :/ K termostatu: kámoš dělá ve škodovce a měl jsem originál za 200,- i s těsnením. A chtěl jsem to vyměnit jen preventivně, když už byla všechna chladící kapalina venku... Ale Chipmann mi to vymluvil, mam si ho nechat v zásobě
  6. Krookous

    Liberecký kraj

    Za mně místo: - když bude hnusně, tak Nisa, tam je místa dost :D - když bude hezky, tak defakto kdekoliv... Klidně pumpa, u Globusu... A v sobotu v 9.00hod fakt n-e :D Čas bych bral v rozmezí mezi 16.00hod - 20.00hod, to nemam problém
  7. Nakonec jsme termostat nedavali... Denni LED jsem dostal jako darek, proto jsem ho tam dal, jinak toho taky nejsem zastance. Ale nakonec to funguje dobre, hezky to sviti, setrim H4, alternator a baterku... Tak proc ne :-)
  8. Tak kokta dostane ještě novou chladící kapalinu G12++ v poměru 1:1 s destilkou Nový termostat s těsněním - originál :) A taky denní svícení Zítra jedeme k Chipovi, večer hodím fotky
  9. Krookous

    Liberecký kraj

    Mně osobně teď víkend, mam volno pa, so, ne :)
  10. Krookous

    Liberecký kraj

    Taky jsem pro sraz, v LBC bydlím, takže když dohodneme datum a čas, tak jsem pro Petr81: já jezdím až do Teplic
  11. Přesně tak Kamarád jezdí jako testovací jezdec pro firmu, co testuje externě nové auta pro Škodovku. Nesmí o tom moc mluvit, ale když jdeme na pivko, tak se rozpovídá a nestačím se divit 99% to jsou mladý kluci, co se tam dostali přes známost a doporučení. Nové auta jezdí v noci, ty co jsou už v podvědomí přes den :) Jsou placený za 1KM, za jednu směnu musejí ujet 700KM a je to náhodně - rychlostky, dálnice, různé cesty aj. Nesmí mít nikoho jako spolujezdce, kvůli pojištění vozidla, jeho osoby a x-papírů, co museli podepsat o mlčení atd.. :( Jinak bych sním jezdil když mam volno :D
  12. Já vím Tome, že to myslíš dobře Ale to co hvízdá za studena není volnoběžka - jak jsme se bavili při prodeji, ale jedna z kladek. Hvízdá víc a víc, takže to nechci riskovat. Raději dám 5.000,- a mám klid po celou dobu auta, co ho budu mít, než aby se to někde potkalo a potom řešit motor aj Chip mi u toho rovnou udělá i tlumič vibrací a olej v převodovce, který je potřeba vyměnit, takže to beru jako plánovaný servis
  13. Tome už jsme to řešili vícekrát... Každýho koho se zeptám a nebo si sním píšu, má stejný názor. A to interval 120tis. Je to akorát. 150tis je prostě přehnaný. A když hvízdá jedna z kladek, tak není co řešit... Dakie díky, ale měl jsem poštu zdarma
  14. Tak dnes přišel balíček od Jeldy Obsah: - rozvody - vodní pumpa - tlumič vibrací - převodový olej - "držáky" koberečků a "ucpávka" do díry v kufru :D + dárek viz. foto :) Teď jen od Chipa nainstalovat a budeme si chrotat spokojeně dál
  15. Díky jELDOVI za super domluvu a lepší cenu Dnes balík přišel, vše naprosto v pořádku. Přístě zase jen od tebe :)
  16. Pokud chceš, dej mi email a já Ti pošlu můj cesták, který firmě vyplňuji...
  17. Voda je vyřešená a samozřejmě máš pravdu, ale tak nekupoval jsem od tebe nové auto, takže se s vadami na kráse musí počítat
  18. Vím, za kolik jsi jí koupíl, projížděl jsem celé Tvoje vlákno a google je můj kamarád :D Jsi hold šikovnej a máš známý :) A jelikož jsem spokojen, tak kamarádím
  19. Spíš ty dobře prodal a já dobře koupil ne?:D
  20. Cesta OK Chipe ;-) Moc díky, jsi borec Budu Tě doporučovat kde to jen půjde Jinak pro ostatní... Dnes proběhlo u Chipa: - nakódování zavírání / otevírání oken při podržení tl. na dálkáči :) - pípnutí při zamknutí :) - odkódování aut. zamykání při překročení rychlosti 20KM/H - diagnostika, odvzdušnění brzd, celková kontrola vozidla :) Sepsali jsme co bude potřba nakoupit na "akci" motorový prostor. Pokecali jsme a potom se rozloučili :D Přítě naviděnou
  21. Tak v kufru a kolem rezervy je sucho... Dnes jsem byl v myčce a pohoda :) Jinak nalepená známka pro rok 2013, zavěšen vonný stromeček a dolita směs do ostřikovačů :D Proběhlo vysání, umytí a omytí kokty
  22. Krookous

    Liberecký kraj

    Ahoj, já jsem taky hledal a nikoho jsem nesehnal. Proto jsem dal přednost Chipmannovi tady z fóra, je z Ústí a je to pan DOKTOR! Zrovna zítra k němu jedu :) Kdopak nám to dneska stál na sídlišti?
×
×
  • Vytvořit...