Jump to content

michal55

OctaviaClub
 • Content Count

  225
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutrální

1 Follower

Profile Information

 • Auto
  Octavia II Combi

Recent Profile Visitors

1 995 profile views
 1. https://www.auto-doplnky.com/xenonova-vybojka-d1s-osram-night-breaker-laser-xenarc-4500k-1-ks-66140xnl?v=94898&gclid=CjwKCAjwqJSaBhBUEiwAg5W9pwWVV-Dfi0j7u7IBZ4oT3ZNLrtKEYxDX9k3m0SviAY969fGwlgQDmhoClakQAvD_BwE Tady je máš levnější. 😉
 2. Jak je na tom tlak benzínu při startu? Měřil ho někdo? Co škrtící klapka? Je čistá? Rozvody byly vyměněné s origo díly?
 3. Ne, tam není společný zapalovací modul.
 4. Tak máš asi bordel v zapojení světel nebo v kodovaní. Světelný senzor to má řídit takhle: Snížená viditelnost -svítí obrysovky +potkávací světla Nesnížená viditelnost-svítí pouze denní svícení.
 5. Jak jsem psal: při snížené viditelnosti JSI POVINEN jezdit s obrysovými + potkávacími světly. Zřejmě nemáš denní svícení, ale jen mlhovky. Takže v každém případě bez ohledu na viditelnost musíš mít zapnuté obrysovky a potkávací najednou. Jen s obrysovkami jezdit nemůžeš. A ty chceš dokódovat, aby ti současně s obrysovkami svítili mlhovky na cca 30%? To zřejmě jde, jen to podle mne není povoleno zákonem.
 6. Nějak nerozumím dotazu. Buď máš origo denní svícení = nikdo by na tebe neměl blikat, pokud jen s DS nejezdíš za snížené viditelnosti. Nebo nemáš origo DS a tím pádem musíš mít zapnuté obrysovky+ potkávací světla.
 7. Smazaly se původní adaptace z jednotky?
 8. Prohoď cívky mezi sebou. Jestli se chyba přestěhuje na jiný válec, tak je to cívkou.
 9. Diagnostika ti špatnou svíčku neukáže. Může hlásit výpadky zapalování. A když problém po výměně svíček nezmizel, může jít o problém s cívkami. Taky může být již posunuté časování, co by ukazovalo na vytahaný řetěz, ale ne až tak, aby se rozsvítila kontrolka motoru.
 10. Patří tam olej G 052 171 A2. Objem 2,2L. Doporučoval bych originál VW.
 11. michal55

  SWING

  @Radas, psal jsem ti SZ.
 12. michal55

  SWING

  Na Boleru to jde přes diagnostiku. Na swingu by to mohlo jít taky. Myslím tím vypnout to zvukové znamení. Jestli chceš změnit tón, tak to netuším.
 13. Žlutá RS3 předfl má kod barvy LF1F-F2F2.
 14. michal55

  Podvozek

  Tyhle skrutky jsou navařené do karoserie z výroby. A jde na ně matice M8 N90761102 díl č 31.
 15. Prohoď výbojky levou za pravou. Když se problém přestěhuje, je to výbojkou. Když ne, tak to, co psal kolega výše. Kabeláž, konektor.
×
×
 • Create New...