Jump to content

michal55

OctaviaClub
 • Content Count

  234
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutrální

1 Follower

Profile Information

 • Auto
  Octavia II Combi

Recent Profile Visitors

2 308 profile views
 1. Nic nehuci a ani nevibruje. 😁 Můžu ti nafotit ten starý originál, když bys chtěl.
 2. Před tydnem jsem kupoval zadní SWAG. Na nerozeznání od originálu a tuším tam bylo ještě něco vybroušené. Jestli logo, netuším. https://www.autodilybenet.cz/nabidka/swag-kloub-podelny-hridel-zadni-strana-30-94-0931_14261899/
 3. Tady bude problém spíš v tom, že kdyby měl mechanik ten třmen rozebírat, celý vyčistit, rozhýbat, složit zpátky, tak za jeho hodinovku (nebrát prosím doslova) máš nový třmen, který jen vymění. Domácí "repas" má částečně smysl, když si to zrepasuješ sám, tzn nepočítáš čas, který nad tím strávíš. Otázka je, jak dlouho ten třmen bude fungovat.
 4. Ahoj. Popíšu to stručně. 2UA standardní podvozek, 2UB zvýšený podvozek, 2UC RS podvozek. L01-L68- označují okruh pérování - kombinace tlumičů a pružin. Tlumiče průměr 50 nebo 55mm a pak ještě různé indexy k pružinám, pružiny se dělí dle zatížení přední nápravy tj různá výbava, motor TSI vs TDI atd. Komplexita kombinací tlumičů a pružin u koncernu je vysoká.
 5. Ano, pokud auto zvedneš za karoserii, dostaneš se na ten horní šroub. Není tam moc místa, ale jde to. Před týdnem jsem to dělal. 😉Ten kotouč prostříkat mezi náboj a kotouč a pak kladivem opatrně poklepávat.
 6. michal55

  BOLERO

  Hlasitost jde měnit, ale to je výchozí hlasitost hovoru. Já potřebuji změnit hlasitost vyzvánění.
 7. michal55

  BOLERO

  Zdravím místní odborníky. Lze změnit tón a hlavně hlasitost vyzvánění při přicházejícím hovoru na rádiu BOLERO? V menu a ani v diagnostice jsem to nenašel. Hledal jsem to i u sebe na Kolumbuse a taky jsem to nenašel. Děkuji.
 8. michal55

  Platnicky

  Podívej se do kufru na štítek s kódy. Pak se to dělí takhle: KD 1K0 698 451 J KF 1K0 698 451 G
 9. Ahoj. O2 před fl, bez alarmu. Nakódoval jsem potvrzení zamčení/odemčení houkačkou. Ale zvuk to žádný nevydává. Je to tím, že je to spojené s houkačkou alarmu a bez alarmu to nefunguje? Řešil tohle někdo? A jak? Alarm dodělávat nechci. Děkuji.
 10. https://www.auto-doplnky.com/xenonova-vybojka-d1s-osram-night-breaker-laser-xenarc-4500k-1-ks-66140xnl?v=94898&gclid=CjwKCAjwqJSaBhBUEiwAg5W9pwWVV-Dfi0j7u7IBZ4oT3ZNLrtKEYxDX9k3m0SviAY969fGwlgQDmhoClakQAvD_BwE Tady je máš levnější. 😉
 11. Jak je na tom tlak benzínu při startu? Měřil ho někdo? Co škrtící klapka? Je čistá? Rozvody byly vyměněné s origo díly?
 12. Ne, tam není společný zapalovací modul.
 13. Tak máš asi bordel v zapojení světel nebo v kodovaní. Světelný senzor to má řídit takhle: Snížená viditelnost -svítí obrysovky +potkávací světla Nesnížená viditelnost-svítí pouze denní svícení.
 14. Jak jsem psal: při snížené viditelnosti JSI POVINEN jezdit s obrysovými + potkávacími světly. Zřejmě nemáš denní svícení, ale jen mlhovky. Takže v každém případě bez ohledu na viditelnost musíš mít zapnuté obrysovky a potkávací najednou. Jen s obrysovkami jezdit nemůžeš. A ty chceš dokódovat, aby ti současně s obrysovkami svítili mlhovky na cca 30%? To zřejmě jde, jen to podle mne není povoleno zákonem.
 15. Nějak nerozumím dotazu. Buď máš origo denní svícení = nikdo by na tebe neměl blikat, pokud jen s DS nejezdíš za snížené viditelnosti. Nebo nemáš origo DS a tím pádem musíš mít zapnuté obrysovky+ potkávací světla.
×
×
 • Create New...