Jump to content

michal55

OctaviaClub
 • Content Count

  210
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutrální

Profile Information

 • Auto
  Octavia II Combi

Recent Profile Visitors

1 867 profile views
 1. michal55

  Podvozek

  Tyhle skrutky jsou navařené do karoserie z výroby. A jde na ně matice M8 N90761102 díl č 31.
 2. Prohoď výbojky levou za pravou. Když se problém přestěhuje, je to výbojkou. Když ne, tak to, co psal kolega výše. Kabeláž, konektor.
 3. To je těžké takhle to posuzovat. Proto, co můžu, dělám na autě sám. Cenu dílů někdy ovlivníš, někdy ne. Já kdybych to dělal u sebe, tak nevím jestli bych se vešel do 3 hodin práce. Mám pouze garáž bez jámy a bez zvedáku. Takže buď si opravu zaplatíš v servise a vyděláš peníze v práci, nebo se s tím budeš trápit sám, sice "zadarmo", ale stráviš na tom víc času. Každý dle své volby no.
 4. No, na hlavu jsem to dal taky, ale moc dlouho jsem to nenechal působit a hned jsem to pro jistotu utíral. Když jsem trochu stříknul na víko ventilů zevnitř, hned to reagovalo. Takže za mne na hliník opatrně a hned to utřít. S ventilama nebyl problém.
 5. Já používal tohle. Je to dost agresivní, aby to ten karbon rozpustilo. Pak jemně oškrábat, projet ocelovým kartáčem a zabrousit. https://www.autokelly.cz/Product/AC-CA05/1455198
 6. Mám O2, 1 4 TSI. Zimní 205/55/16 Continental, letní 225/45/17 Dunlop. Jezdím z 80% krátké trasy a dle záznamů mám přibližně stejnou spotřebu +- 0,5 L. Ten rozdíl není velký. Obvod kola je téměř stejný a 20 mm v šířce gumy taky není moc. Disky obě sady original Škoda. 16- Proxima, 17- Zenith. Tak snad ti to pomohlo.
 7. Zkusím v pondělí zjistit, jaký tam je závit. Dám vědět.
 8. Dle návodu na montáž by ty šrouby měli být součástí příčníků viz text a obrázek. EDIT: Ty asi nebudeš mít originály, co?
 9. Zdravím. Mám sice motor 1,4 TSI CAXA, ale používám taky posledně zmiňovaný olej 0W40 kvůli napínáku. Při delší jízdě po dálnici je teplota oleje kolem 110stupňů.
 10. Když neseženeš jinou, což je tak nebo tak riziko, tak repas dělá p. Sixta v Kosmonosích. http://www.prevodovky-sixta.cz/
 11. Klasické servo s nádobkou v Octavii2 neexistuje, takže žádná kapalina se nedolévá. Už máš tady 4. tému pokaždé o něčem jiném. Čti prosím pravidla. Vytvoř si jedno téma a ptej se v něm, nebo lepší by bylo to řešit přímo v technice a ve vláknu, které se dané problematice věnuje. Nic ve zlém, ale je potřeba trochu přemýšlet.
 12. Mám za to, že se kupuje cely blinkr a napojí se na původní konektor. https://octaviaclub.cz/nahradni-autodily/blinkr-zrcatka/
 13. Ahoj. Tady je seznam, co jsem kupoval mimo autorizák.
 14. Není mrtvá baterka? Nebo někde ukostření. To pak umí zazlobit.
×
×
 • Create New...