Přejít na obsah

seib

OctaviaClub
  • Počet příspěvků

    1 194
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele seib

  1. Dnes sa dušovala že zajtra pomôže predať 3 traktory :D Ondro... zajtra večer máš aký program? Inak... je nezadaná a volá sa Veronika :D
  2. Ešte stále som na výstavisku a toto nám tam pobehuje :)
  3. chlapci, ak náhodou zablúdite na výstave Techagro, tak ma od nedele nájdete v pavilóne V :)
  4. :D myslím, že po toľkom vyberaní to bola rozumná voľba
  5. seib

    Gustav: Volvo V70

    Jime spomínam si na jednu Tvoju hlášku, že ak spotreba auta nezačína číslom 5 a nižším tak to nie je auto pre teba :D :D
  6. Ale kus striebornej pásky mi ešte zostal :-D
  7. Co len ja môžem mať satinku polepenú? ;-)
  8. Okrem Tomiqovej talianky :D
  9. To je spotrebný materiál a kamera, neda sa reklamovať? Tieto kolesá sú stále pre mňa TOP :)
  10. Co Vam ozaj haraší? Je kopec ľudí čo klímu nechá vypnutú... ak svieti kontrolka AC tak vtedy má automat možnosť kompresor zapnúť, ak nesvieti, tak to má zakázané. Ak bude svietiť a budem mať teplotu na 23 a vonku bude 10 tak klíma samozrejme nepôjde ak bude potrebovať chladiť, tak kompresor pôjde... ja sa nestíham čudovať čo niektorí dokážete riešiť... nechaj to stále svietiť a máš po probléme a fungovať to bude tak ako chceš. Tá kontrolka AC neznamená že ide klíma stále, proste vtedy to má dovolené
  11. Mne stačí zúčastniť sa :) a rád pôjdem s niektorým z Vás dvoch chlapci :)
  12. Pred dvomi rokmi 4. Miesto s Lubom, minulý rok 3. s Tomášom a teraz 1. so Skajom? :D
  13. Kermo: 2x Trnava - Česká Lípa kvôli sedačkám je neekonomické, nie ísť pre sedačky do ČR :D
  14. seib

    Brno a Jihomoravský kraj

    Tak nie si ďaleko od pravdy :-D
  15. Tak s octou s touto motorizáciou skúsenosť nemám a v G7 máme doma iba slabšiu verziu tohoto motora s DSG
  16. Vitto a teraz si pozri čo si napísal na začiatku tohoto vlákna :D
  17. G6 je na to trochu inak ako G7 s blatníkami... a je o cca 8mm viac von
×
×
  • Vytvořit...