Co Vam ozaj haraší? Je kopec ľudí čo klímu nechá vypnutú... ak svieti kontrolka AC tak vtedy má automat možnosť kompresor zapnúť, ak nesvieti, tak to má zakázané. Ak bude svietiť a budem mať teplotu na 23 a vonku bude 10 tak klíma samozrejme nepôjde ak bude potrebovať chladiť, tak kompresor pôjde... ja sa nestíham čudovať čo niektorí dokážete riešiť... nechaj to stále svietiť a máš po probléme a fungovať to bude tak ako chceš. Tá kontrolka AC neznamená že ide klíma stále, proste vtedy to má dovolené