Přejít na obsah

seib

OctaviaClub
  • Počet příspěvků

    1 194
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele seib

  1. nezmizlo, zatial... ono je to tým že mám jeden senzor zlý (teda dúfam, že je to len tým) poobede idem do servisu, tak uvidím ako to dopadne
  2. Zase raz podarená akcia so super ľudmi :) dík chlapi
  3. Na tie zaistovacie koliky skla treba tusim skrutku M6 a dlhu aspon 80 a M8 dlhu podobne... a tadaaa ide to :D aj ked este to nemam vyskusane, tahali sme to von dlhymi kliestami a aj davali naspat :D
  4. nejaká ženská Ti pichá do dverí
  5. Dvaja? :D my budeme možno na treťom ročníku traja
  6. A tento spolujazdec ma chce opustit :(
  7. seib

    eReSkova 4x4

    Zvlast zima a zvlast leto... davam to ciste :) zima je tusim do -20
  8. seib

    eReSkova 4x4

    A preto do G7 s bixenami na odporúčanie kamarátov v servise lejem zimnú aj letnú zmes v balení vw...
  9. O kolko by to malo ísť dole?
  10. niekto na Vás musí dávať aj pozor :P
  11. seib

    LEMON Fabia HTP

    Tak zopár záberov aj odo mňa
  12. Ale keď s tým príde do Piešťan nenahneváme sa :D
  13. Tak toto je nebezpečné, ťažký návrat bude :)
  14. seib

    Slovenskooo

    tak to je veľmi pekný skok :) z ktorej časti SR si?
  15. Biznis Ondro, biznis... :D panoráma a klíma, 2.50E
×
×
  • Vytvořit...