Přejít na obsah

MichalR

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    28
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele MichalR

  1. Díky. Chci všude nacpat ten Osram OSRAM LEDriving Premium Cold White co dával iPhonik4. Budu teda muset dokoupit ještě sadu.
  2. Ahoj, chci se zeptat. V lampičče pro osvětlení zadních sedadel jsou dvě žárovky W5W nebo tři? Líbí se mi ty OSRAM co posílal iPhonik4, ale pokud jsou tam tři, musel bych vzít tři ty sady. Díky za radu
  3. A to si jel do toho Štětína přes Německo? Jestli tam nebylo omezení, tak to bych těch 120 nevydržel :)
  4. Gratulace k autu. Je důležité, že se to líbí tobě, ale mě osobně se to nelíbí. Nemám rád znaky RS, tam kde být nemají. (Nárazník je ok). A ještě nemám rád zatmavení světel už kvůli snížení funkčnosti. To osvětlení prostoru pro nohy a znak svítící ze dveří také není můj šálek kávy. Každopádně jak jsem psal, hlavně že se to líbí tobě :beer:
  5. Černý kola té sedě sluší. Ještě nějakou pěknou Resistance nálepku by to chtělo ;-)
  6. Test světel OIII vs OIII FL
  7. Ahoj, chci se zeptat ohledně sound generatoru. Jde v nastavení vlastního profilu v mode selectu tuhle věc vypnout? Předem díky
  8. Díky za reakce, předal jsem kontakt na Rolbaře, ale v mezičase jí někdo jiný poradil nějaký autoservis ve Vršovicích, tak snad to nějak nezmastí
  9. Ahoj, obracím se s prosbou. Známá má auto v autorizáku (po nákupu v obchoďáku už nenastartovala). Je to octavia II kombi 2,0 FSI 4x4 2007. Dle infa autorizáku se to asi někdo pokoušel vykrást a u auta bude nutné provést "novou identitu" což znamená nová řídící jednotka, sada zámků a panel přístrojů. Odhad ceny 86 500kč. Máte s tímto zkušenost, dá se řešit i mimo autorizák? Vzhledem ke stáří auta mi to nepřijde adekvátní ta cena. Díky za info
  10. Diagnostik: Takže předpokládám, že si to přehazoval u OIII?
  11. Není už nějaké info, jestli se k multilinku u předokolky montují jiné tlumiče? U torzky už se to měnilo myslím 3x
  12. Přidávám se. To odrážení toho střibrného tuzingu kolem ofukovačů je hrozné. Výbava active je tam nemá, tak zvažuji výměnu ofukovačů. A jak píše MAM, dost mi vadí i to odrážení mřížky ventilace u předního skla. Až teprve teď člověk zjišťuje jak OII bylo fajn auto.
  13. Mam zkušenosti z OII a ted s OIII viceprvek (1,8 TSI kombi). Ten rozdíl je bohužel i v tomto případě. U OIII je ta náprava daleko hlučnější. Nechápu, ze si s tím nastavením a odhlučněním nedala Škodovka větší práci :-/
  14. Auto Brejla Vestec - To je hrůza, řešil sem tam klepání od nápravy. Napoprvé to byla údajně uvolněná palivová hadice, auto vráceno a klepání pořád stejné. Na podruhé když jsem je upozornil, že problém bude spíše v nápravě a klepání je hlavně z pravé strany byl připevněn plech u výfuku, který je veden levou stranou... Následně sem to už nevydržel a zajel na Jarov. Technik klepání slyšel, stejně tak technik z ŠA, ale nikdo nevěděl proč. Auto posláno do MB, kde proběhla výměna tlumičů. Tato výměna nepomohla. Zkusil sem to znovu dát do Auto Brejla spolu s vrzající palubkou. Klepání od nápravy, které na Jarově technik slyší se jim prý neprojevilo... Interiér se asi zahřál, takže vrzání větráků také ne. K těm větrákům pořízeno několik videí. Ty prý neumějí pustit ,tak nemůžou použít jako důkaz :D (Formát .mov). Nemluvím o opravách na předchozím autě, kdy sem po nehodě měl zamazaný strop a nově nalakovaný díl byl škrábnutý šroubovákem. Já osobně nedoporučuji. Naopak Jarov musím pochválit.
  15. MichalR

    Výměna žárovek

    Koukám, že to nebude trvat dlouho a didody budou i v halogenech:-)
  16. Pod to bych se podepsal, já bych to znovu nekoupil ani omylem, dokonce nebýt auto vykořisťovatele, tak ho i prodám s nějakou ztrátou. Sem rád, že na rozdíl od konkurenčního fóra tu nejsou zaslepení obhájci OIII, ale realisti
  17. Hele máte trefu. To auto se opravdu dodělávalo v pátek :D V pondělí to vezu na čtvrtou reklamaci
  18. Tak bohužel třmeny to nejsou. Klepe to i přes zatažení ručky. Jak se oteplilo, tak se to zhoršilo a do toho mi vržou v interiéru větráky před spolujezdcem i řidičem. Sem tam i ty lišty ve dveřích. Už mě to fakt nebaví
  19. Bylo to nejdřív na Jarově, kde byla rozebraná celá náprava, tam se nic nezjistilo tak to jelo do ŠA na reklamační a tam výměna tlumičů, ale žádná změna. Přijde mi, že to slyším spíš z pravé strany a jen na nerovnostech jako jsou hrboly, záplaty. Při projetí díry se zvuk neozve. Má někdo ještě nějaký nápad než třmeny brzdy? Zase to tam zavezu, tak abych jim řekl co zkontrolovat. Díky
  20. MichalR

    Problem s bixenonom

    Jako majitel OIII combi s víceprvkem s tebou nemohu souhlasit. Klepe to dost a nepomohla ani výměna tlumičů. Jezdím i na OII a SII oboje combi a tam je náprava opravdu tichá.
  21. Hoj, nemáte někdo tušení, kdy a jestli vůbec bude další změna tlumičů? A bude to i pro víceprvek? Mám už druhé tlumiče a zadní náprava furt klepe. (OIII 1,8 TSi combi) Auto dealer poslal na reklamační oddělení ŠA, kde proběhla výměna tlumičů, ale je to pořád stejné.
  22. Jak tak koukám, tak asi nejsem jediný milovník OIII :D Každou jízdu vzpomínám na svojí OII, protože to bylo o velký kus lepší auto.
  23. Jestli můžeš vybírat značku, tak vem Golfa v kombíku. Lepší cena a viceprvek ma i u 1,4TSI. Jinak o víceprvku za příplatek u Octavie sem zatím neslyšel.
  24. Měl bych prosbu na majitele ohledně kol. Jaké rozměry disků má 1,8TSI v TP? Díky
×
×
  • Vytvořit...